Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A hideg kéz idősebb korban...

A hideg kéz idősebb korban sem lehet a fázás jele?

Figyelt kérdés
A védőnő meg a gyerekorvos is azt mondta a fiam születésekor, hogy a tarkójáról tudom megállapítani hogy fázik vagy melege van. Most már 8 hónapos, nemrég kezdett mászni, és sokszor hideg a keze. Anyukám és anyósom is állandóan mondogatják, hogy öltöztessem fel jobban, fűtsünk jobban, mert fázik és beteg lesz ha állandóan hideg a keze. Hiába mondom hogy 2-3 réteg is van rajta és 20-22 fok van, és amúgyis ha egész nap a parkettán meg a kövön csúszkál akkor persze hogy hideg neki, de erre meg az a vaálasz hogy mozog és a mozgás miatt felmelegedés ha nem fázna
2022. nov. 17. 03:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Felnőttként sem jele
2022. nov. 17. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A tarkóját nézd ahogy eddig is. Ha fázna egyénként jelezné.

Beteg pedig nem lesz attól mert fázik

2022. nov. 17. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát a múltkor én is kint voltam nagykabátban, szakadt rólam a víz, de a kezem meg hideg volt. Mondjuk az én kezem csak nyáron meleg, mégse fázom állandóan :D A gyerekorvosnak, meg a védőnőnek igaza van.
2022. nov. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Az én kezem is szinte mindig hideg, csak akkor nem ha nagyon melegem van.

Ennyi idősen hogy tudja jelezni a fázást akkor?

2022. nov. 17. 07:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 8 hónapos, ha fázik vagy melege van akkor sír. A keze/lába gyakran hideg akkor is ha nem fázik.


A szobáját 20 fokon tartjuk, a ház többi részét 22 fokon. Hosszú ujjú body, nadrág, vékony pulcsiban van napközben és hosszú ujjú body, pizsama nadrág, hálózsákban éjjel. Nem fázik és nem is szabad őket túlöltöztetni vagy a házat túlfűteni. Ne engedd, hogy más beleszóljon.

2022. nov. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

30 vagyok, de nekem nyáron is olyan hideg a kezem, csak na


Semmit nem jelent. Tarkót nézd, ahigy írták is.

2022. nov. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy minden mást is helez. Nyűglődik. Egyébként reszket, vacog. Mint mindenki ha fázik
2022. nov. 17. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A tarkójat figyeld. Én kérdezgetem többször a három éves gyerekemet hogy fázik-e, sokszor hideg szokott lenni a keze. Mindig azt mondja nem fázik, a tarkója is meleg, így elhiszem. A zoknit is sorszor leveszi itthon, akkor is ha jégcsap a lába, mert szerinte meleg van.
2022. nov. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!