Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki akinek 14 hónapnál...

Volt valaki akinek 14 hónapnál idősebb korban is jelzett a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés
Forgolódós baba, de április óts nem jelzett. Félek..

2018. okt. 3. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mitől????
2018. okt. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sajnos 1 évvel ezelőtt okkal riasztott, aztán áprilisban még háromszor. Vizsgálatra nem küldtek el minket, de félek hogy esetleg baj lehet még.
2018. okt. 3. 20:41
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Igen. Semmi nem volt, de becsippant többször. Nyilván mélyen aludt. Másfél éves kora körül vettük ki végleg az ágyból.
2018. okt. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindig azt látom magam előtt, hogy nem ébredt fel (1 éve).. Nagyon féltem őt.
2018. okt. 3. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Két éves korig előfordulhat bölcsőhalál , késői bölcsőhalál néven (late SIDS). Gyerekápoló vagyok az elmúlt 15 évben mióta dolgozom, többször volt ilyen eset.
2018. okt. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%

Még nincs 14 hós, hanem egy éves, de tuti, hogy legalább két éves koráig fogom használni.

Sosem jelzett, és a védőnő is őszintén csodálkozott, hogy bent van még, de engem ez nem érdekel. Megnyugtat, hogy ott van, és ez az ő érdeke is.

Marad még egy évig legalább, aztán meglátjuk.

2018. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!