Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól könnyebb babakocsizni...

Mikortól könnyebb babakocsizni a babával?

Figyelt kérdés

Gondolom babától is függ hogy ki mrnnyire szereti, de arra gondolok hogy az enyém még pici általában sír ha beleteszem aztán elalszik benne, ha tempósan tolom, de ha lassítok vagy megváltozik a tempó, vagy ha boltba bemegyek már kipattan a szeme egyből és ordít.

Mikortól van az hogy már elnézelődik vagy meg tudom nyugtatni anélkül hogy kivenném? Mert így nem szívesen indulok el sehova egyedül. Sétálni sem szoktam vele, csak ha heti 1x van kísérőm. Ez is rossz mert utálok benn ülni a lakásban.


2022. nov. 21. 09:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Ez nagyon baba függő.


Fiam pl sosem csinált ilyet.


Lányom addig ordítot, míg kicsi volt. Így nekünk dísz volt az első hónapokban a babakocsi. Ahogy felült, 1 fokkal jobb lett,nézelődött, de nem vitte túlzásba.

Most 13hónapos, most meg már jár, azért nem ül meg benne.

2022. nov. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Uh az eleje nekem is ilyen volt. Nem is aludt max 30 percet, de azt is úgy hogy bebugyolálva, cumival. Nem is szerettem menni vele sokáig.

Aztán még jó sokáig csak olyan 40 percet torelált a már döntött aportülésben is.

Kb 8 hónapos korára ült stabilan, na onnantól kezdett el javulni, utána lehetett vele menni boltba, nagyobb sétákra. Kb 9 hónaposan kezdte el nagyon érdekelni ami körötte van.

Kitartást! :(

2022. nov. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
86%

Mekkora babáról van szó?

Akkor nem javulna a helyzet, ha tennél be a babakocsiba valamilyen játékot? Vagy ha hasra téve tennéd bele? Nekünk pl. nem szeretett háton fekve lenni a baba, sem kiságyban, sem babakocsiban. Nyűglődött, sírdogált, de ahogy hasra fordítottuk, ez megszűnt.

2022. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3 hónapos. Sajnos hason nem szeret lenni. :(
2022. nov. 21. 10:15
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Baba függő. A fiam az első perctől kezdve jól elvolt a babakocsiban.

De szerintem 3 hónaposnak már tehetsz be játékot, csörgőt, puha mesekönyvet. Szóval olyat, amit meg tud fogni.

2022. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos a kislányom és még én is keresem a kérdésre a választ. Próbáltuk a babakocsi mindhárom részét, néha valami isteni megszánással kibír benne 20 percet csendben, utána ordít... Hordozóban (kendő, csatos) és általában az autóban is sír, bár ott mintha az utóbbi 1-2 hétben látnék javulást. Már szorongok, ha el kell indulni vele valahova. Korábban még lelkesen próbálkoztam, mostmár ott tartunk, hogyha nem muszáj, akkor nem megyünk sehova. Így is sokszor muszáj... Hát ez van. Szerintem gyerek függő.

Remélem hogyha majd már tud ülni, javul a helyzet. Kitartást neked is, részemről borzasztó elkeserítő ez a helyzet!

2022. nov. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam is ilyen volt a kezdetekkor, ordított, aztán kipróbáltuk hason, féltem tőle, de ő imádta, hatalmasakat aludt úgy, viszont csak aludva volt el a babakocsiban, ébren nem, így én mindig akkor vittem sétálni, ha alvás idő volt, és 2 órákat mentünk. Hozzáteszem, késő tavasz-nyár volt, így ezzel szerencsénk volt. Most 8 hónapos, de már 2-3 hónapja a sportrészt használjuk, na az tetszik neki, most már nem csak alvásidőben lehet menni babakocsizni.
2022. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
60%

Soha nem ordított. Amíg a mózesben volt, szerette ha nincs fent a kupola és a fák alatt vagyunk. Így figyelte az ágakat, faleveleket, ha kicsit fújt a szél a mozgásukat, átszűrődő fényeket. Ha fent volt a kupola, akkor sokszor lejjebb hajoltam, beszéltem hozzá, énekeltem, ha látta az arcom vagy hallotta a hangom az nagyon tetszett neki.

Sokat sétáltunk hordozó kendővel is, abban egy perc alatt elaludt.

2022. nov. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos volt mikor elkezdett nem mindig ordítani vagy akár aludni azóta se egy babakocsi huszár de azért lehet vele közlekedni. Ja és kb egyik napról a másikra történt a változás.
2022. nov. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A fiam 8 hónapos koráig tombolt, ha csak közelítettem vele a babakocsi felé. Őt csak csatos hordozóval tudtam vinni bárhova is. A hátamon egy nyikkanás nélkül elvolt órákig is. 8 hónapos korától 30-40 percekig elvolt a babakocsiban, mert fel tudott ülni, tudott kinézni belőle, nyúlkálni, ilyesmi. 14 hónaposan viszont már simán szaladt és gyalog akart jönni, nem kocsival.

A lányom meg nulladik perctől addig aludt, amíg a kocsi mozgott. Miután tudott járni, azután is inkább ült benne. Szóval gyerekfüggő is.

2022. nov. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!