Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól könnyebb babakocsizni...

Mikortól könnyebb babakocsizni a babával?

Figyelt kérdés

Gondolom babától is függ hogy ki mrnnyire szereti, de arra gondolok hogy az enyém még pici általában sír ha beleteszem aztán elalszik benne, ha tempósan tolom, de ha lassítok vagy megváltozik a tempó, vagy ha boltba bemegyek már kipattan a szeme egyből és ordít.

Mikortól van az hogy már elnézelődik vagy meg tudom nyugtatni anélkül hogy kivenném? Mert így nem szívesen indulok el sehova egyedül. Sétálni sem szoktam vele, csak ha heti 1x van kísérőm. Ez is rossz mert utálok benn ülni a lakásban.


2022. nov. 21. 09:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy már írták, gyerek függő. Unokahúgom például a kezdetektől fixen aludt benne, ahogy beraktuk, még ki se toltuk a házból, már aludt😂 Függetlenül attól, hogy mikor és mennyit aludt előtte. A környezetemben meg azt látom, akiknél nem szerette, vagy akkor lett jobb, amikor már ült és tudott nézelődni, vagy akkor se. Ez alapján szerintem nálad az utóbbi kettő opció.
2022. nov. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk soha nem szerette meg.Teljesen babafüggő a dolog.Én hordozták inkább.
2022. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kisfiam az első pillanattól kezdve jól aludt a babakocsiban, de éberen nem sokat volt el benne az első pár hónapban, szóval ha felébredt, indulni is kellett haza sietősen. Úgy emlékszem 2 hónapos kora után már egyre jobban elvolt ébren is (legalábbis nem sírt), és 3-4 hónapos korában már egész jól el is nézelődött. Most 6 hónapos, és órákig is elvan a babakocsiban, imádja. :)
2022. nov. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
8 hónapos a lányom. Még most is ordít a babakocsiban.
2022. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!