Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek eleinte csak kendőben...

Akinek eleinte csak kendőben volt el a baba, mikortól tudtatok babakocsit is használni?

Figyelt kérdés

2 hónapos babám születése óta nem szereti a babakocsit, ezért kendőben viszem, ha menni kell valahova, meg sétálni is így szoktunk. De vannak helyzetek, amikor jobb lenne babakocsival, jó lenne, ha az is működne, de erőltetni nem akarom, annak nincs értelme, hogy csak azért is beletegyem, hadd üvöltsön.

Meg fogja kedvelni később? Amikor pl már ül, és a sportrészt használhatjuk, és majd nézelődik?


2019. szept. 11. 15:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az enyémmel így volt, a sportrészt mar szerette.
2019. szept. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2 hós korától. Mózest lecseréltük sportrészre, ledöntöttük teljesen vízszintesre - így már kilát és azóta szereti. Nem kell megvárni, hogy üljön, az csak teljes ülőfokra vonatkozik.
2019. szept. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sport kocsiban volt el először, 7-8 hónaposan. De másfél éves koráig főleg vagy hordoztam vagy gyalogolt.
2019. szept. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

9 hónaposan amikor vettünk sportbabakocsit


( a 3 in1 sportja nem volt a legjobb

2019. szept. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hónaposan a hátradöntött sportrészben. De nekem 2-3 hónapig a Mózesben is elvolt, utána tört ki a lázadás.
2019. szept. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 hónapos koráig kb csak hordoztam meg buszoztunk. Se babakocsi se autó.
2019. szept. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!