Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Értem én,hogy fogzik,mozgásfej...

Értem én,hogy fogzik,mozgásfejlődik,de 10x kelni éjszaka?minden éjjel? Nem bírom már.

Figyelt kérdés

3 gyerekem van,tehát láttam én már mindent….a középső se volt semmi,de a 3.bébi kiakaszt éjjel! Szoptatom,igény szerint, 6,5 hónapos, van napirendje, tudja mi következik miután. Hozzátáplálom, napi 2x eszik főzeléket,gyümölcspépet.

Mászik 2 hete, már feláll a kiságyban….kissé korainak tartom a mozgását, bár a középső is ezt csinálta.

Akinek hasonló a babusa, ott van alvás éjjelente? 3 gyerekkel kezdek végkimerülni.



2022. nov. 25. 22:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%

Az a baj, hogy most az írásodból az jön le, hogy a gyerekedre haragszol, mert ki vagy merülve. Ez egyáltalán nem jó.

Kérj szakembertől segítséget a stressz kezelésével kapcsolatban, mellette keress valakit, aki besegít otthon, ha ennyire nem bírod.

2022. nov. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is fèl èvesen kezdte az òránkènti/2òránkènti kelèst. Hát borzalmas időszak volt. 1 èves korában kezdett normalizálòdni amikor elindult. Aztán jött a fogzás.. De legalább nem kelt fel milliòszor, csak ha baja volt. Kitartás...
2022. nov. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Üdv a klubban, eddig 14 a rekord és persze nem 14 óra alatt. 5.5 hós.
2022. nov. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk 4 hónaposan kezdte ezt. Most lesz 14 hónapos 😴
2022. nov. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3 hónaposan kezdte, most 14 hónapos,ő 2 hónappal le van maradva mozgásban. Úgy 2 óránként kel vagy azt szeretné hogy ringassam vagy szopizni kell. Ha éjjel nem szopizik akkor ringatásért kelt. Túlélésre játszom, sógorom gyereke 7 éves kora óta alussza át az éjszakát miután elkoltoztek egy másik házba. 🤷‍♀️
2022. nov. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
25%
Kovezzetek meg. De a cicizes miatt van, a szopiert kel. Nekem tapszeres gyerekeim voltak, egyik sem kelt ejszaka, cumival altattam oket, igy nem ebredtek.
2022. nov. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Kettes vagyok, tápszeres volt a fiam, ez badarság! Kapott cumit, mègis kelt.
2022. nov. 26. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Alvás szempontjából a 6-7 hónap volt a legrosszabb (betegségen kívül). Uhhh úgy kivoltam hónapokig azt hittem konkrétan kiugrok az ablakon, élni se akartam. Nálunk tápszeres, de így is ezerszer kelt akkortájt.

Utána is voltak rossz időszakok, de rövidebb ideig, az a 2-2.5 hónap maga volt a pokol.

2022. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
6-os ha mindkettő tápszeres honnan tudod, hogy nem a cici miatt volt?:D enyém tápszeres mégis kel, csak mákod volt.
2022. nov. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%
Mert az összes szoptatos baratnom ejszakazik, a taposak nagyreszt alszanak 🥴 meg a cumisok. Nem is a kaja miatt kel, hanem a komfort szopi miatt.
2022. nov. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!