Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok el végleg a...

Mikor hagytátok el végleg a babakocsit? Hány éves volt a pici?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
1 éves koráig használtuk a "nagyot"... 1 évesen vettünk egy esernyőre csukhatót, de nagyon ritkán ült bele, és kb. 2-3 hete egyáltalán nem ül bele. Most 22 hónapos.
2010. szept. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22 hósom van, még használjuk majdnem minden nap, de már csak ügyintézkedni: közért, piac, ilyesmi. Amúgy gyalog járunk vagy motorral.
2010. szept. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2,5 éves
2010. szept. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 évesen már nem volt hajlandó beleülni, csak toszítani. Most 4 éves és beleülne, ha tehetné...
2010. szept. 30. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb 20 hósan kapott triciklit, onnantól kezdve csak ebben utazik. 23 hós
2010. szept. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20 hónaposan, mert jött a tesó. A nagy kapott testvérfellépőt, nagyon élvezi. :)
2010. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na igen,pont nálunk is ez a helyzet,azért tettem fel a kérdést:-D Másfél éves a kislányom és jön a kis tesó,még csak most derült ki,és azon aggódom,hogy hogyan lesz a babakocsizás ezután.Van egy esernyőre csukható is,meg egy 4 funkciós is,de hát kettőt nem tudok egyszerre tolni...

Én is nézegettem ezeket a fellépőket,izgágáknak is ajánlod?Attól félek,hogy nem maradna meg rajta és hát ahhoz elég drága...

2010. szept. 30. 11:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is eleven a "nagy", pár napig nem is akart felmenni rá. De aztán rájött, hogy nem tudom felvenni, ha elfárad és belátta hogy jó lesz ott neki. Azóta nagyon szereti, már nem is akarja hogy cipeljük, mert onnan jobban látja a köveket, csigákat :)
2010. okt. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!