Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adhatnék ajándékba, a...

Mit adhatnék ajándékba, a barátnőméknek megszületett a kisfia, akit úgy vártak? Bővebben.

Figyelt kérdés

már van 2 lányuk. 12 éves és 2 éves. nagyon szerettek volna fiút, most sikerült. mindenük van, rengeteg fiú ruhájuk is a testvérétől (ő 3 fiú van). játék é minden, amit el tudtok képzelni...

ötletem nincs, de vmi igazi kispasis ajándékot szeretnénk vinni a férjemmel.

lenne ötletetek?


gondoltam vmi évre szóló ajándékra, esetleg névre szóló pelenka? törölközőjük ezer van, ágynemű + huzat ezer szintén.


segítsetek!!!


2010. szept. 30. 06:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Inkább vegyél egy csomag pelust, az praktikus. Meg vihetsz pár adag fagyasztott kaját. Három gyerek mellett jól jönnek a hasznos dolgok. Én spec a falra tudtam volna mászni attól, hogy virágot, plüssjátékot, aranyláncot, hasonlókat hoztak, de semmi olyat, ami szülés után jól jött volna. Inkább az első szülinapjára vegyél valami egyedit, amikor már kiderül, hogy milyen a kiskrapek egyénisége. Meg azért abba is gondolj bele, hogy a lányok hogyan reagálnának, ha szinte nemzeti ünneppé tennétek a kistesó születését, csak azért, mert fiú. Nekik gondoltál valami ajándékra, ha már a kicsi kap?
2010. szept. 30. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem is vigyél valami praktikus ajándékot is,ő még nem tud értékelni semmit.Annyi ötletem viszont lenne,hogy lehet kapni öntapadó fa betűket,amiből kirakhatnád a nevét,és fel lehet ragasztani a szobája ajtajára.Vannak nagyon jópofák,színesek,figurásak.Vagy bodyt csináltatni vicces felirattal,de ha jól tudom ilyet lehet készen is venni.
2010. szept. 30. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi!

a csajoknak mindig viszünk vmit, amikor megyük. imádjuk őket!

igen, egy csomi pelenkát mindenképp viszünk a párommal.

várok még ötleteket!!


amikor az én kisfiam született fél éve, akkor, bármi jól jött, hiszen első gyerek. de a 3.- nál már sokminden van...

2010. szept. 30. 07:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a barátnőmnek kislányának egy meleg takarót vettem és belehímeztem a nevét a sarkába. Egyedi is, itt a tél is , használni is tudják. Nekik is megvolt mindenük.
2010. szept. 30. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Brendonban lehet kapni kéz-és láblenyomat készítőt amivel térbeli nyomatot tudsz csinálni. Ez egy örök emlék maradhat bár nem kifejezetten csak pasis ajándék. :-)
2010. szept. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ez az utolsó szuper!!!! tényleg, eszembe sem jutott!! na, ez lesz, nagyon köszönöm!!!
2010. szept. 30. 20:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem!
2010. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!