Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldottátok meg terhesen...

Hogyan oldottátok meg terhesen a nagyobbik baba emelgetését?

Figyelt kérdés
Az a félelmem a második babával kapcsolatban (kis korkülönbséggel szeretnénk), hogy az első babát hogyan fogom felvenni, emelgetni? Most még csak 8 hónapos, de jövőre tervezzük a másodikat, akkor őt még javában fel kell venni...hintába rakni....Ti hogy oldottátok meg? A kislányom már most 8 és fél kiló. Elég nagy baba:)
2010. szept. 30. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:
53%

nem kell emelgetni úgy másfél évesen.

max ez etetőszékbe kell ki és berakni és a babakocsiba be ki

inkább csak elhanyagolható ez a napi négy emelgetés de a lényeg hogy ne cipekedj a boltba csak a minimális dolgokért menj és ne te intézd a nagybevásárlást és a piacon vásárlást.

2010. szept. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A lányom 1 éves és a 3.hónapban vagyok a kicsivel.Mivel a lányom már szépen megy kézen fogva és magától is elindult már és mindig ösztönzöm, hogy járjon így utánam.Nem emelgetem csak: etetőszék,babakocsi,ölelgetés: )Muszáj mert érzem ha túl sokat emelgetem.
2010. szept. 30. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

még esetleg annyi baj lehet hogy ha nagyon kicsi lesz akkor a lépcsőzésnél is emelgetni kell de kb másfél évesen már tanulnak lépcsőzni pár hét alatt ügyesen megtanulják


szóval ha a negyediken laktok ezzel is számolni kell.

2010. szept. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
9.-en lakunk. Van lift szerencsére:)
2010. szept. 30. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megoldható én akkor lettem terhes a másodikkal mikor a "nagy" 1 éves lett akkor 12 kiló volt. Most a nagy 20 hónapos 14 kiló én meg 35 hetes vagyok. Néha ha nagyon muszáj cipelem, etetőszékbe be, pelenkázóra fel, de nem vészes pedig veszélyeztetett vagyok.
2010. szept. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk egy éves volt a nagy, amikor teherbe estem a hugijával. Végig emelgettem őt: rácsoságy, hinta, fürdetés, vígasztalás... a végén azért már mondogattam neki, hogy nem lehet, mert fáj anya pocija. Néha egyszerűen fel kell venni :) Nem volt nálunk gond egy percig sem.
2010. szept. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

14 hónapos volt a lányom, mikor megtudtam, hogy babát várok. Onnan odafigyeltem, hogy tényleg csak akkor emelgessem, ha muszáj, pl etetőszékbe, autósülésbe, fürdőkádba.

Egyébként a babakocsiba simán bemászik egyedül, és járni is tud, szóval az utcán sem kell hurcolnom.

Most 22 hós, én pedig 37 hetes vagyok, semmi gond nincs. Simán fel tudom venni, meg tudom tartani, ha úgy van. Annyi tényleg, hogy nem sétáltatom az ölemben. De a játszótéren ki-berakom a hintába, segítek neki a csúszdán.

Egészséges terhességnél nem gond, ha néha felveszed a gyerekedet.

Emiatt ne izgulj.

2010. szept. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még az jutott eszembe, hogy bevásárolni úgy járunk, hogy visszük a babakocsit, és annak az aljába pakolok. A lányom pedig vagy jön gyalog, vagy ül a kocsiban, az már részletkérdés. A lényeg, hogy nem kell nekem hazacipelni a bevásárlást, hanem csak hazatolom :) Így könnyű. Ha nem lennék terhes, már rég elraktam volna a babakocsit.
2010. szept. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, kicsit megnyugodtam:)))
2010. szept. 30. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!