Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hát- derék- és lábfájós...

Hát- derék- és lábfájós anyukák, hogy bírtátok a terhességet és a baba emelgetését?

Figyelt kérdés
5 hós a kislányom, és sajog a jobb lábam csípőtől a talpamig, előtte is rossz volt, de most szörnyen fáj. Lúdtalp, gerincferdülés, porckopás, stb. Ott tartunk, hogy nem merek nagyobb sétákat bevállalni a babával. Pedig igyekszem gyógytornát is csinálni. Félek, hogy így maradok.. Most akarok elmenni dokihoz, de az ortopédián eddig mindig csak levegőnek néztek, annyit mondtak, húzzam ki magam, viszlát. Amíg két lábon be tud menni oda az ember, nem foglalkoznak vele.. Van, akinek már nagyobb a babája, és túl van az emelgetős időszakon? Utána normalizálódott a helyzet? Már azon is gondolkozom, hogy a második babát nem tudom bevállalni, ha nem javul a helyzet. 33 éves vagyok, és elkeseredett..
2010. ápr. 9. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedves anyuka! Menjél el reumatológushoz. Tavaly én is jártam ugyenezekkel a problémákkal, írtak fel kezeléseket, és masszírozást is.Ne hagyd magad szenvedni. Ja és a kezelések után sokkal jobban lettem. Nem egyik napról a másikra lettem jobban, hanem szép fokozatosan. Úgy emlékszem 10 kezelést kaptam.Azután meg egy hónapban egyszer elmentem maszek gyógymasszőrhöz, Mielőbbi jobbulást kívánok neked!
2010. ápr. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Reumatológus,vagy neurológus.Vannak problémák amiken nem segit más csak a pihenés.Én is derékfájos vagyok.(spina bifida)A reumatológus uszni szokott küldeni,meg fizikóterápiára.Egy ideig hatásosak.Most nekem is fáj,főleg este mikor lefekszem.De én sokat cipelgetem a babakocsit is.
2010. ápr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hónapos a babám és 8,5 kg,alig birom már emelni.Fáj a gerincem,a combtövem,a könyököm,a vállam,egyszóval majdnem minden porcikám :)!Én is készülök orvoshoz menni,de én is attól félek,hogy úgysem csinálnak semmit.Reggelente alig birok kikelni az ágyból.Azt se tudom,hogy lehetne-e engem kezelni,mert a kismanó még csak szopizik.
2010. ápr. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Lányok, el fogok menni dokihoz.
2010. ápr. 10. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!