Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kislányomat még...

9 hónapos kislányomat még "talpig fehérben" kell vinni a keresztelőre?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az 5-6 hetes kisbabákra vonatkozik? Kérlek, aki jártas ebben, válaszoljon.
2010. szept. 30. 11:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Fehérben ILLIK. Nem kötelező természetesen, de abban illik. Legalábbis nálunk katolikusoknál :)
2010. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 13 hónapos, vasárnap volt a keresztelő református templomba, egy rózsaszín szandi volt a lában, fehér harisnya, fehér ruha amin rózsaszín minta volt, egy rózsaszín kötött kardigán és a kis fején egy fehér fejpánt amin rózsaszín pillangó volt. Rajtunk kívül még 8 babát kereszteltek ők sem voltak talpig fehérbe, volt olyan 3 hónapos kislány akin bézs színű ruha volt és olyan kisfiú akin kék mellény, de mindenki nagyon szép volt. A kislányom olyan volt mint egy kis hercegnő.Fehér és rózsaszín összeállításba:)
2010. szept. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok... Értem, mert vívódunk Apával, hogy most csak erre az alaklomra vagyünk-e fehér kardigánt vagy kabátot.. Köszönöm, akkor mehet halvány rózsaszínben is, ha jól értem, ha mondjuk a többi ruha fehér rajta, ugye? Köszi még egyszer..
2010. szept. 30. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet, nem muszáj a talpig fehér, sokkal szebb ha valami más szín is van mellett, én sem vettem egy alkalomra fehér kardigánt ezért is adtam rá rózsaszín halvány rózsaszínt, mindenki dicsérte milyen szép:)

Mi is sokat hezitáltunk a talpig fehér kérdésbe, de jól döntöttünk:)

2010. szept. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!