Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok babakocsit, rossz...

Ajánlanátok babakocsit, rossz útra, fordítható tolóirányút? Nagy kereket javasoltok, v nem feltétlen kell?

Figyelt kérdés

Bolygósítható de le is fixálható kerékkel, és amiből van esetleg vmi csajos szín.

Nektek milyen van?


2010. febr. 18. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Imádom-bordó van nekünk.

2010. febr. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia!Mi Tako babakocsit vettünk,felfújható kerekes,minden van benne szinte,a tolókar is átforditható.Hordozóval volt együtt 60 ezer ft.Én direkt nagy kereküt akartam,mert sokat fogunk sétálni,mivel panelban lakunk.Rossz útra szerintem mindenképp a nagykerekü jó,abból is már a felfújható kerekes,állitólag annak jobba rugózása is.27+3hetes kismami
2010. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekünk Bergon van és nagyon jó,rosszabb terepre is kiváló,nagyon tágas,kényelmes.
2010. febr. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem pattog nagyon? Jó a rugózása? És nem tudod véletlen h a tolókarja hány cm a legmagasabbra állítva? elég magasak vagyunk a férjemmel ugyanis...
2010. febr. 18. 13:53
 5/12 A kérdező kommentje:

Én a Takko-ról úgy tudom az csak fix lehet kerékügyileg...nekem mindenképp olyan kéne ami bolygós IS.

Köszi az ötleteket!! Várom esetleg a továbbiakat másnak milyen van!

Egyébként nyárra kéne szóval nem muszj h olyan vastag legyen.

2010. febr. 18. 13:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekünk bergon dimension van,nagyon könnyű irányítani a nagy,bolygó kerekek miatt (fixálható is),de nem stabil,ha megfordítod a tolókart szinte teljesen irányíthatatlan.amit ajánlanék helyette az a bergon cross változat,gumi kerekekkel.Itt imádják a kismamák,van csajosba is,stabil jól rugózik,de nem bolygós.Földútra kiváló!!
2010. febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk is Bergon van, csak ajánlani tudom!
2010. febr. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

hmmm hát pedig bolygósítható kellen, volt olyanom ami fix kerekű volt, és emelgetni kell folyton a hátulját, borzasztóan fárasztó (főelg hogy van egy nagyobbam akinek a kezét kell fognom, tehát nem nagyon tudom 2 kézzel emelgetni a babakocsit minden kanyarodásnál..

ezért ragaszkodnék a bolygóshoz.

A nagyobb babámmal peg perego-nk volt de akkor még bent laktunk a városba és betonra tökéletes volt.

Itt viszont úgy pattog h a babák szeme majd kiesik (képletesen szólva)és a hasonló kiskerekűek (top rider, bby szintén..)

2010. febr. 18. 14:15
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]

nekem ilyen volt, tropára használtam. imádtam. forgatható tolóirány, hatalmas belső tér. (a két gyerekem ülve belefért, ha a nagyobb elfáradt 1és3 évesen)bolygósítható kerék, lábzsák, esővédő...

falun lakunk, rosszak az útviszonyok,én 175 cm-es, a férjem 191 cm-es. nekem még épp jó volt, a férjemnek alacsony. nem tudom más színben van -e.?

2010. febr. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nézz körül a JANE babakocsiknál. Nagyon tetszenek és könnyűek is.
2010. febr. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!