Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A háziorvos nem tájékozatott...

A háziorvos nem tájékozatott a nem kötelező oltásokról?

Figyelt kérdés
3 hónapos korban a lányomnak ki kellett váltani egy 300 forintos oltást, erről szóltak. Az egy hónapos státuszon mondták, hogy vannak nem kötelező fizetős oltások, és majd szólnak róla. Nem szóltak eddig, gondoltam majd ha esedékes lesz úgyis mondják. De utánaolvastam, most 4 hónapos a lányom és már kapnia kellett volna.. Lekéstünk róla? A rotát szerettem volna mindenképpen beadatni..
2022. dec. 7. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kestel le, de 1 mp megnezni a Google-n.
2022. dec. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%

20 hetes korig el lehet kezdeni a rota oltást.

De el lehetett volna kezdeni már 6 hetesen.


[link]

2022. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Engem mindig a védőnő tájékoztat. Az orvos csak beadja. Ha kell recept a nem kötelezőhöz, akkor szólnom kell a dokinak, és felírja.
2022. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

"De utánaolvastam, most 4 hónapos a lányom és már kapnia kellett volna.. "


Nem kellett volna kapnia. Lehetett volna. Ez a lényege a választható oltasoknak. Szemelyszerint én mindig utána néztem, mikor mi kötelező és ki ajánlott, nem vártam az orvosra. Az én gyerekem.

2022. dec. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Minden alkalommal mikor mentünk oltásra, megkérdeztem, hogy mi a következő kötelező és ajánlott. Akkor ott nyomban fel is írták, és következő alkalomra kiváltottuk és úgy mentünk.
2022. dec. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mindig kérdeződködöm. Ha nem teszem, nálunk is csak a kötelezőket mondják.
2022. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!