Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon tetszik nekem az...

Nagyon tetszik nekem az Elizabet név. Viszont a párom hallani sem akar róla. Mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, nyolcadik hónapban vagyok.Nem akartuk tudnia baba nemét, ezért két nevünk van. Ha fiú Róbert, abban megegyeztünk. Ha lány, nekem az Elizabet tetszik, a barátom viszont hallani sem akar róla. Ő a Vivien nevet isteníti, amitől nekem viszont kiütéseim lesznek:D Nem tudunk megegyezni...Mondtam kikérem a véleményeket a névről, ha többnek tetszik, mint akinek nem, akkor elfogadja:) Előre is köszönöm!!:)
2010. szept. 30. 20:07
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem tetszik.A Vivien sokkal szebb.
2010. szept. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Számomra a Vivien...no mind1, sok Vivien ismerősöm van, és eléggé unszimpatikus számomra mind. Tuti, hogy a Vivien nevet nem adnám a gyerekemnek. Akkor már az Anna, vagy az Emmáért van van odáig...:)
2010. szept. 30. 21:56
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem jól hangzik az Elizabeth...gondolom tudod, hogy magyarul Erzsébet.
2010. szept. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az Anna meg az Emma is szép, de azt tudod, hogy mostanában ezek a legdivatosabb nevek? Persze ettől még szépek, vagyis nem véletlenül ilyen divatosak, de gondolj arra is, hogy ha közösségbe megy, akkor mindenhol a vezetéknevével együtt szólítják majd, mert lesz még 3 másik Emma vagy 5 másik Anna az osztályban.
2010. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%
akár magyarul, akár külföldiül írod, a Bözsi akkor is Bözsi marad. Hiába szépíted külföldi hangással. A KFT dala tényleg nagyon gáz:) De én nagyon bírom a számot:DD
2010. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az Emma sztem nem annyira gyakori.Az Anna igen.Amúgy nagyon szép mindkettő,különösen az Emma.
2010. szept. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Anna a 2., Emma a 20. leggyakrabban adott keresztnév volt tavaly. A Vivien meg a 15, szóval csak ilyenek jönnek szóba:)
2010. szept. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha lányunk lenne Elizabet lenne a neve:-)
2010. szept. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm kislánya Elizabet és Lizinek becézik ( nem kisebbség). Annak idején nekünk is majdnem felkerült a listára. Végül a Liza jobban tetszett, de mégsem az nyert. A Vivien nem tetszik.
2010. okt. 1. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Elizabet nem tetszik, és igazán a Vivien sem. Mivel az elsőnek van magyar megfelelője, így gáz "külföldiesíteni" szerintem, a Vivien meg nálunk a kisebbség kedvenc nevének számít.

Akkor már inkább az Emma, ha tetszik a párodnak is.

2010. okt. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!