Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért döntöttél a bexero...

Miért döntöttél a bexero beadása mellett?

Figyelt kérdés
A környezetembe senki se adatta be a gyerekének,én ugyhiszem a pénz miatt de minden azt mondja nem azért..

2022. dec. 9. 13:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
96%
Félelemből. Sokat hezitáltam rajta, mert sokak szerint nem elég régóta adták (évekkel ezelőtt, nem tudom ez az indok manapság is közrejátszik-e) de én végül úgy voltam vele extrém csúnya betegség és legyenek beoltva.
2022. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Derjaderja ***** válasza:
100%

Nekem nem volt kétségem, döntésnek se tűnt.

Súlyos, maradandó károsodást okozó betegség.

Nem okozott semmilyen mellékhatást az oltás.

2022. dec. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
57%
Én nem vagyok orvos egy korrekt gyerekorvost fogtam ki aki megmondta, hogy azt mindenképp beadatná, ha lehet de, hogy a rotának nem sok értelmét látja ő a tapasztalatai alapján. Ezért mi ez alapján döntöttünk.
2022. dec. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
95%

Mivel nagyon súlyos betegség, ezért nem mertem kockáztatni. A férjem rám bízta a döntést, mivel a testvére gyerekei csak a kötelező oltasokat kapták meg. Én pedig úgy gondoltam, hogy amit lehet azt előzzük meg.

Egyedül a rota ellenit nem kapta meg a lányunk, mivel akkor még nem voltam képben a lehetőségekkel. Védőnő meg nem segített semmiben.

A második gyerek is meg fog kapni minden ajánlott oltást.

Mi a Bexserot a 18 hos kötelező után adattuk be, nem volt semmi mellékhatása

2022. dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Szuper akkor még nem vagyunk lemaradva egyáltalán..az en kisfiam is lassan 18hós.


Nálunk a Rota asszem 45 ezer azt kifizeti az önkormányzat..így egyértelműen beadatja gondolom sokmindenki..

2022. dec. 9. 15:22
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha van rá módom, hogy legalább 1 betegségtől megovjam,akkor megteszem, nem is kérdés. Most fogja kapni a 3. oltást, 14 hónapos.
2022. dec. 9. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon súlyos betegség ellen van, ezért. Ahigy előttem is írták, amitől lehet (főleg ami tényleg halálos is lehet), attól megóvom. Nekünk a gyerekorvos kerekperec azt mondta, hogy a Rota hiánya max.pár nap kórház és infúzió (mi azért azt is beadattuk), na de a B és C típusú agyhártya elleni oltások hiánya betegség esetén vagy rendkívül súlyos mértékű agykárosodást vagy halált okoznak.
2022. dec. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
A tinédzser bátyjával kapta egyszerre a babám. Mi szeretnénk megelőzni azokat a betegségeket, amiket el lehet kerülni.
2022. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
93%

Azt nem értem, ha ennyire fontos és súlyos betegség ellen véd, miért kerül ennyibe?

Nyilván aki teheti kifizeti, de sokan vannak, akik nem, és pont az ára miatt. Nem szabadna, hogy pénzen múljon egy gyerek egészsége. Gusztustalan világot élünk..😞

2022. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekorvostólmegkérdeztem mik azok, amiket mindenképp beadná, ez is köztük volt.
2022. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!