Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amelyik baba végig alussza az...

Amelyik baba végig alussza az éjszakát, minden éjjel végig alussza, sosem kell bemenni hozzá? Egyedül alszik el, vagy altatod? Hánytól, hányig alszik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 21:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Fiam 3-5 hós koráig végigaludta este 9-től reggel 6-ig.


5-6 hós kora között fogzott, éjjel legalább egyszer megébredt, és elaludni is nehezebben ment neki.


Most áttörte az első fogacskája az ínyét, és pár napja ismét könnyen elalszik, nem ébred meg éjjel, napközben is többet eszik végre.


Altatom, de gyorsan elalszik a kiságyában.

2010. szept. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Az én babám 5 hetes kora óta átaludta az éjjel 8hós koráig de azóta sem:( most 14hós.
2010. szept. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 3 (12 hetes)-6 hóig aludta végig az éjszakát!Csak anyatejes volt és napi 5* szopizott,este 9 től aludt reggel 7-8 közöttig és igen egyszer sem kellett hozzá átmenni!És mindig cicin aludt/alszik el!

Viszont 6 hósan "elromlott"Először 4 hétig elaludni nem akart (kb 11-12 között sikeröül tcsak),majd most meg kel éjjel többször is!

Miért kérded?

2010. szept. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A lányom nemsokára 7 hónapos lesz, kb 4 hónapos korától alussza végig az éjszakát. Fél 8 körül szoktam letenni aludni, nem altatom, tápszert kap, büfi közben egy altatódal aztán jó éjt puszi és berakom a kiságyba. Ha nagyon fáradt, szinte rögtön elalszik, ha nem annyira, akkor még játszik, beszélget egy kicsit az alvós barátjával és egyszercsak elalszik. Nem kell bemenni hozzá, bár van hogy félálomban nyöszörög, vagy gagyarászik, de nem megyek be, mert pár perc múlva már vissza is alszik. Ha bemennék csak felébreszteném. A legkorábbi amikor esetleg felébred az hajnali 5 körül van, de ez nagyon ritka. 6 óra körül felkel, szopizik egy kicsit aztán még visszateszem és alszik 8-ig. Nálunk akkor indul a nap.
2010. szept. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Enyém 6 hetes korától 1 éves koráig átaludta az éjszakát, este 8-tól reggel 7-ig. Egyszer sem kellett bemenni hozzá. Altattuk, egyedül nem tudott elaludni (de csak pici ringatás, semmi különös).

1 éves korában felriadozott éjjel, ezért magunk közé vettük a nagyágyba, két hét alatt odaszokott, azóta együtt alszunk, de ez minket nem zavar, nem ébred éjjel, ugyanúgy este 8-tól reggel 7-ig alszik.

2010. szept. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem 2-5 hónapig aludt úgy, hogy este 8-tól reggel 8-ig, de mintha kikapcsolták volna, egy nyikkanás sem volt. Általában cumival aludt el. Azután már éjjel egyre többször felkelt a cumira, és ez így van mostanáig (15 hós), de ha visszarakom a cumit alszik tovább, tehát fel sem ébred. Viszont a cumit van hogy óránként kéri mostanában. Elaludni még mindig ugyanúgy alszik, cumi a szájába, nem kell elaltatni.
2010. szept. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Kisfiam 8 honapos lesz par nap mulva. 9 hetes kora ota atalussza az ejszakakat. Este 8-tol alszik altalaban reggel 8-9-ig (9 hetesen este 9-tol aludt reggel 6-ig aztan fokozatosan tolta ki a reggel 8-9-ig levo alvasat es este hamarabb lett faradt ahogy mozogni kezdett). Vannak olyan estek amikor beteszem a kisagyaba de meg nem almos. En ilyenkor beviszem a nappaliba berakom a pihenoszekebe es velunk nezi a tv-t, bealszik a szekbe kb. 30 perc alatt es beviszem a kisagyba. Ha viszont almos akkor elalszik a kisagyaba is szo nelkul, nem kell altatni. Elfordul bekapja az ujjat es alszik par perc alatt. Ejjel neha felebred de nem kell sosem bemenni hozza. Neha hallom, hogy mocorog, gugyog parat, cuppogtatja az ujjat aztan csend lesz, de ritkan van ez, altalaban hangalanul alszik estetol reggelig.
2010. szept. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Csak irígykedek, 8 hós a babám és még éjjel 4 óránként eszik. Hiába a víz, tea, már próbáltuk, kell a tápszer is neki. Ha nem enne, akkor ő is aludna, bár a cumi időnként kell neki, ha kiesik. Este 8-tól reggel 6-ig alszik egyébként.

Keveseket eszik nappal, gondolom éjjel pótolja a hiányt.

2010. szept. 30. 22:07
 9/15 anonim ***** válasza:

Kislányom 1 éves lesz. 4 hónapos kora óta átaléussza az éjszakát. Este 8-tól reggel 7-ig. Fürcsi után tápszert kap, elmondok neki egy versikét, jóéjtpuszi és berakom az ágyikójába. Külön szobája van, néha éjjel hallom, hogy cuppogja az ujját, akkor visszaaltatja magát, de nem kell bemenni hozzá.

Csak párszor sírt fel, amikor nőtt a foga, akkor is elég volt neki egy kis simi (nem vettem ki) és aludt tovább.

Szerencsések vagyunk.

2010. szept. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 6 hónaposan aludta át az első éjszakát és így egy hónap alatt el is ment a tejem :-(. Minde éjszakát átalszik este , kivéve minden fogzásnál 3 éjszaka sír, aztán vége ennek is. Most 10 hónapos és fürdés után olyan fáradt, hogy már a pelenkázón befordul és aludna ha hagynám. 8 körül alszik el, kap egy puszit, beteszem az ágyab, elmondom neki, hogy nagyon szeretem, lekapcsolom a villanyt és kijövök. Egyedül elalszik, és 12 órát alszik éjjel, nem ébred fel. A cumit maga megkeresi ha éjjel kiesett a szájából. Én persze megnézem esténként még vagy 3x és hajnal 5körül is benézek hozzá, de szépen alszik hála az égnek. Szomszédom babája most lesz egy éves, még éjjel 5x ébred, a babák nem egyformák. Ja és kislányom 3 hónapos kora óta alszik el egyedül az ágyában, előtte vele aludtam kettesben, mert ő sem tudott elaludni egyedül.
2010. szept. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!