Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ilyen tartás nélküli,...

Lehet ilyen tartás nélküli, szoba mamuszt adni olyan babára aki még nem egész 3 hónapja jár?

Figyelt kérdés
Babám nyáron kezdett önállóan menni, kintre értelemszerűen bokatartós, stabil kiscipőt hord, de bent eddig mezítláb (vastag zokniban) mászkált. De most jött a hideg, néztem kis mamuszokat, de azok ugye egyáltalán semmit nem tartanak. Félek elbillen benne, a vastagabb talp miatt.
2010. szept. 30. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem lesz tőle baja,az én fiamnak is van,legalább növeli az egyensúlyérzékét.
2010. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Egyáltalán meddig kell nagyon odafigyelni, hogy bokatartós legyen a cipő és hasonlók?


Köszi :)

2010. szept. 30. 22:28
 3/10 A kérdező kommentje:

pl. ilyenre gondoltam.

[link]

2010. szept. 30. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom otthon tappancsos zokniban volt, nyáron meg mezítláb.
2010. szept. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Eddig mi is ilyen vastagabb tappancsos zokniban de elég hideg a padló, és a két réteg zokni sem kényelmes megoldás, ezért gondoltam ilyen benti papucs szerűre
2010. szept. 30. 22:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ugy tudom addig kell amig,meg nem tanul teljesen önállóan,"egyenesen" járni(nem erre a babajárásra gondolok amikor még dülöngél,vagy görbébb a lábacskája)hanem ha már szépen megy, szalad stb.Látni fogod mikortól lehet elhagyni az ilyen cipőket.

Ha egyenesen tartja a bokáját,nem a belső vagy külső lábélen jár és megállapitják,hogy lúdtalpa sincsen.

Van aki több évig ilyen cipőt ad a babára ha kell ha nem,de végül is ártani nem árt,jobb megelőzni.

2010. szept. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Aranyos ez a mamusz,de nekünk tépőzáras van az valamelyest jobban tart.
2010. szept. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Esetleg mamusz?
2010. szept. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tépőzáras mamuszt vettem a Deichmanban 990 Ft volt,ő is 3 hónapja jár, magasított, én ezt jobbnak godoltam,és ebből nem lép ki olyan könnyen.
2010. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :) :)
2010. okt. 2. 07:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!