Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a cipő jó 15 hónapos, még...

Ez a cipő jó 15 hónapos, még csak kapaszkodva járó babának?

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 1. 07:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Elvileg ez egy igen jó gyerekcipö-márka, DE HA a gyereked még nem megy rendesen, akkor ne adj rá cipöt. Egy gyereknek az a legjobb, ha minél többet van mezitláb (természetesen zokni lehet rajta), mert igy erösödnek és fejlödnek ki rendesen a láb- és taplizmai. A cipö ilyen szempontból nagyon ártalmas, én csak akkor adnám rá, ha ki kell menni vele a hidegbe. Egyébként csak akkor, ah már rendesen megy egyedül és az utcán sétál, otthon még évekig cipö nélkül a legegészségesebb.
2010. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is csak kintre adom rá,itthon zokniban van. De a babakocsiban már nem lehet egy szál zokniban,és ha ki akar jönni a kocsiból,akkor is kell,hogy valami legyen a lábán.
2010. okt. 1. 07:57
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerntem minden elefanten cipő jó minőségü, ugyhogy rossz nem lehet. Talán az, hogy nem tul magas hátul, nem tudom mennyire tartja a bokáját.
2010. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez teljesen jó. Már csak azért is, mert 15 hónaposan akár egyik napról a másikra elindulhat, és gondolom nem akarsz két hét múlva új cipőt venni neki.

De azért nézd meg élőben, hogy elég hajlékony-e a talpa!

2010. okt. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én megnéztem pont tegnap a Deichmannban, csak nem volt a méretünkben. Nagyon frankó kis cipő, kisfiamnak is ilyet vettem volna, ha lett volna, ő 1 éves, szintén most kezd lépkedni. Bent a lakásban csúszásgátlós zokniban van, de kintre nekünk is kell valami. Ma megyek vissza az üzletbe kisfiammal és párommal együtt, és veszünk valamit mi is.
2010. okt. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem,mert volt ugyan ilyen,csak magasabb szárú,de az nagyon nyomta a bokáját,mert elég pufi és ebben szebben ment,mert nem olyan magas a boka résznél. Mindegy,mert már megvettük,csak félek,hogy ez nem tartja annyira a bokáját. De a másikban meg nem tudott rendesen lépni,annyira magas a szára. Szerintetek inkább kényelmes legyen neki,mint hogy nagyon tartsa a bokáját?
2010. okt. 1. 08:22
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a magasabb szárú.

2010. okt. 1. 08:24
 8/8 anonim ***** válasza:
Épp tegnap egy másik kérdésnél írták többen is azt, hogy nem fontos, hogy magas szárú legyen, csak az a lényeg, hogy a kérge úgy legyen kialakítva, hogy a sarkát tartsa benne. Tehát ha úgy látod, hogy kényelmes neki, szépen megy benne, akkor nem kérdés! Utolsó voltam.
2010. okt. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!