Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol megy a harc a két...

Mindenhol megy a harc a két család közt, ki mit vegyen a babának?

Figyelt kérdés

Főleg így karácsony előtt. Megkértem mindenkit, babakocsival, kisággyal ne lepjenek meg, mert nem ők fogják napi szinten használni, így is sokat ki kellett próbálnunk több helyen. Persze mikor mondtam, hogy beszereztük, ment a szájhúzás, hogy éppen azt akartak karácsonyra. Küldtem listát, hogy rengeteg apróság hiányzik, kórházba nekem pl egy köntösöm nincs. De szerintem a férjem anyukája és az én anyukám versenyezni próbálnak egymással, ki ad nagyobb értékűt... Pedig felvették a kapcsolatot, hogy megbeszéljék ha valamelyikük valamit vett már.

Anyósom szóvá is tette, hogy ha veszek valamit előtte szóljak. Mondtam neki, ezt inkább fordítva szeretném.

Mindenért hálás vagyok egyébként, ők jobban izgulnak (első unoka), mint mi 🙂


2022. dec. 14. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
nem, mi normálisak vagyunk.
2022. dec. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. dec. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sem ment
2022. dec. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Nem. De ennek azért jó oldala is van. Ha adhatok egy tippet, mondd meg nekik a konkrét modellt, aztán hadd vegyék meg a babakocsit meg a kiságyat:D
2022. dec. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
6. az ilyenek úgysem azt vennék meg, hanem valami mást. ami NEKIK jobban tetszik vagy SZERINTÜK praktikus. 😂😅
2022. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se volt ilyen. Érdekes család lehettek...
2022. dec. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
7, nálunk spec. hiába ilyenek, azt azért felfogták, hogy csak egy konkrét típust szeretnénk, és azt is kaptunk.
2022. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
26%

Nálunk nem ment.


Ki kezdte?


Gondolom apai nagyi előre fél meg féltékeny, hogy ő jobban ki lesz zárva az unokák életéből, mert általában ez a jellemző, elkezdte a versenyt, anyukád meg folytatta, mert nehogy már a másik nagyi tönnet adjon, mint ő, a nő anyja.


Lesznek még itt gondok...

2022. dec. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!