Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Miért van az,hogy a család...

Miért van az,hogy a család attól az embertől vár anyagi támogatást akin annak idején nem segítettek, mindenhol csak teher volt?

Figyelt kérdés

15 évesen anyám kirakott otthonról mondván,hogy tönkretettem az életét, fiatalon egy egyéjszakás kalandból lett terhes velem.

Nagyszülőknél 1-2 éjszakát tölthettem hetente, ott is teher voltam amit minden alkalommal el is mondtak.

Nehezen de össze szedtem magam mára lediplomáztam, jó munkahelyem lett ahol számítanak rám és szeretek is dolgozni.

Férjem lett akivel gyermeket tervezünk.

Most a mamam, anyám és a testvérem is tőlem vár anyagi segítséget.

Még a testvéremnek talán segítenék is mert anyámhoz hasonlóan korán szült a semmire. Két gyereke van két apától az egyik börtönben a másik lelépett.

Mamám a nyugdíjából nem jön ki neki csak minimális segítség kell, hogy fedezzen mindent.

Anyám es a húgom most együtt laknak egy albérletben. Külön külön és együtt is megkeresnek többnyire hívogatnak írnak, hogy beszéljünk.

Hóvégén nem tudnak enni adni a gyerekeknek vagy nem tudják fizetni a rezsit, bérletidíjat.

Ha akarnék se tudnék mind hármójukon segíteni, mert nekem sincs annyi.

De nem is igazán akarok, még élelmiszert se bevásárolni.

Szőrnyű lennèk ezért?


2022. márc. 3. 08:22
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De annyira nem kell csodálkozni, kb mindenki a családjához fordul először segítségért
2022. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Mondjuk engem érdekelne, hogy ezt hogy kell elképzelés, hogy 15 évesen kirakott? Hol éltél onnantol?
2022. márc. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
46%
Ez Balkán mentalitás.
2022. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%
A gyámügy meg hol volt? Ilyen nincs hogy kibasszuk az utcára a tizenöt éves gyereket.
2022. márc. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

Megmondanám hogy ha így van akkor szívesen szólok a gyámügynek. Hátha jobb helyre kerülnek.

Következő kunyerálásnál írnék is, beszélgetéseket fotózva bizonyítékként beküldve. Őket meg letiltanám.


Nem volt kötelező csupasz p1csára szülni. Tarháljon facebookon mint a többi senkiházi.

2022. márc. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
86%
Kamu.
2022. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket sose értettem. Velem apám 16 éves koromban közölte, hogy nem igazán kíváncsi rám. Egy darabig még úgy ahogy próbálkoztam, hátha mégis beszél velem csak úgy, de mivel nem, beletörődtem, hogy nekem ez jutott és viszlát. Megszakítottunk mindennemű kapcsolatot. Nem tudok elképzelni olyan forgatókönyvet ezek után, hogyha akármilyen formában felveszi velem a kapcsolatot, hogy neki kéne a pénzem, akkor nem egy elegáns beintéssel kísért, tiltás-törlés lenne rá a válaszom. Neked, aki elvileg sokkal rosszabb körülményeket élt át, ez miért nem teljesen magától értetődő?
2022. márc. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
99%

Nem, egyiknek sem.

Egyszer megnyitod a pénzcsapot, nem lehet majd elzárni, mert mindig kérnek. Az előzményeket ismerve pedig meg sem érdemlik.

2022. márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kérlek válaszolj: a gyámügy hol volt amikor anyád állítólag kitett? Jóval kevesebbért is rendszeresen ellenőriznek embereket.
2022. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
94%

Nehogy már segíts.

Arról miért te tehetsz, higy anyádnak nem volt esze védekezni?

2022. márc. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!