Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát vegyek 10...

Milyen pelenkát vegyek 10 hónapos fiamnak, amiben nem lesz a háta közepe is kakás?

Figyelt kérdés

Eddig pamperst használtunk, 4-est, most 4+-ost, de sok trotyinál a háta közepéig ér a kaka, elöl meg semmi. Nem is értem, mert eddig, amíg csak hanyatt feküdt tele volt a pelus, most mikor már mászik ül, nem elöl, hanem hátra kerül a cucc (már bocsi)

Másik kérdés, hogy 10 kg-s gyerkőcnek van e már valamelyik márkában esetleg olyan pelus, amit fel kell húzni, mint a bugyit. Mert mostanában nagyon küzdünk a hanyattfekvéssel, kész tortúra a pelenkázás. Huggies-ban van 5-ös minta, az még nagy, de az olyan, amit szeretnék. Lehet, hogy a 4-es is ilyen belőle, mint egy bugyipelenka, az oldalán végig tépőzáras sáv van. Bocsi az összetett kérdésért, de szeretnék váltani.


2010. okt. 1. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
mi 4-es liberót használunk, 9kiló a fiam.Ő is mindig felfelé kakál, de a gumírozás hátul felfogja a cuccot.Legtöbbször látszik, hogy tényleg a gumi fogja fel, ha nem lenne,nyakig szaros lenne.Nekem a huggies nem vált be, bár az is gumis derekú, mert nagyon alacsony az ülepe,és egy izgő mozgónál pelenkázás közben nem egyszerű pontosan pászítani.Lehet nektek az ötös liberót kellene kipróbálni, Keresztfiam azt hord, ő kicsit több, mint tíz kiló.
2010. okt. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is ezért váltottunk 5-ösre,Libero v Pampers.Azóta nincs gond.Nem olyan nagy az az 5-ös,mi még 10 kilósak sem vagyunk(9.5).
2010. okt. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia! 4-es vagy 5-ös liberó mi azt használjuk,bár nekem lányom van :) ha ez számit :)

Felhuzhatós a liberónak van UP&Go 7-14kg-ig ha jol tudom akkor olyan.

2010. okt. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Lehet, hogy akkor megnézem a liberot. Már elég sürgős, mert pl. az előbb is akkora trotyi volt, hogy nekünk nem állította meg a pelenka gumija hátul, (mert nem gumis) és a nyaka is trutykós lett... :o(
2010. okt. 1. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!