Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen pelenkát javasoltok...

Milyen pelenkát javasoltok 5.5 kilós fiamnak? Én már kész vagyok a teszteléstől.

Figyelt kérdés
Minden nap deréknál fölfele folyik ki a kaki, van, hogy kétszer is! Hogy lehet fölfelé kakilni egyáltalán? Szóval amit próbáltam: Libero - lábánál folyik ki, Pampers kék - semmi kapacitása nincs, mindenhol átázik, kifolyik, Pampers lila (ez van most) - lábánál szuper, de a derekánál folyik, DM-es babylove mindenhol folyik... Többet még nem vettem, mert ugye egész csomagot kell... Szóval olyan kéne, ami nem sima papir, hogy mindenhol szigeteljen, van jó kapacitása, erős dupla gumis a lába és gumis a dereka is, nem csak oldalt... Segitség!
2009. jún. 18. 19:25
1 2
 1/17 Nikcsi ***** válasza:
100%

Huggiest probaltad mar? Sokan dicserik, szerintem is jo, nem folyik ki sehol, bar nalunk az a gond hogy nagyon szorit a combjanal, de attol meg nektek jo lehet. Egy probat meger.

Nekunk a pampers valt be az active fit, nem folyt meg egyszer sem ki semmi, csak arra kell figyelni hogy a gumirozas el legyen igazgatva a combjanal, a derekan meg szorosabbra kell huzni, ugy hogy egy-egy ujjad azert beferjen ketoldalt.

Remelem segitettem. :)

2009. jún. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért folyik ki a derekánál, mert evés előtt kell átpelenkázni úgy, hogy passzos legyen. Ha evés után pelenkázol, akkor egy idő után teljesen eláll a derekától, ahogy megy le a pocija. A gumis derekú pelusok nagyobb súlytól vannak. Mi a pamperst használjuk, nekünk bevált. De ne feledjük, hogy a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág hátközépig! Ez nagy igazság, teljesen mindegy milyen pelust használsz.
2009. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Én a 3. gyereknél is Tesco saját márkást használok. A legjobb szeritnem. És mellesleg a legolcsóbb is, de nem az a lényeg.
2009. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
nekem a lila tescos pelenka vált be. Gumis a dereka és a combja, és olcsóbb is.Ha gondolod próbáld ki.
2009. jún. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én is a tesco-sra szavazok, az nagyon jó!!!:)
2009. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg egy számmal nagyobb méretet kéne kipróbálnod. Vagy a technikán javítani (szorosabbra húzni). Az első 1-2-3 hónapban én is akárhogy pelenkáztam, mindennap történt baleset. A fiam mindennap derékig kakilta össze magát. Ezt úgy képesek kivitelezni, hogy a széklet még híg, fekszenek, így mikor jön aminek jönni kell, az a hátán szétterül és folyik amerre tud. Én Pampers-t használtam általában, a későbbiekben semmi gond nem volt. De eleinte én is próbáltam Libero-t, Pampers-t, Huggies-t, olcsó pelenkát, mindegyiknél folyt valahol... :)
2009. jún. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
HUGGIES!!!!!!!!!!!!
2009. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
68%
Nekem a kék pampers bejött pedig az enyém is fosós. :))
2009. jún. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Müller drogériás!
2009. jún. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Rossmanos ha jól láttam lehet bemutatkozó csomagot kapni amiben 2db pelus van.Érdemes kipróbálni hátha...:-)És az csak 2db nem egy egész csomag!:-)
2009. jún. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!