Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányas pelenkát vegyek a fiamnak?

Hányas pelenkát vegyek a fiamnak?

Figyelt kérdés
sose használtam még huggies-t, de most ki szeretném próbálni...pampersből kifolyik a kaki, a libero meg nem vált be szintén, ezekből hármasat használtunk. kisfiam 12 hetes, 6kiló. Huggiesből is a hármasat vegyem? köszi előre is!
2009. febr. 11. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:

Mindég a kilójának megfelelö pelust vegyed!!

Èn is próbáltam többfe´lét,de ne azért cseréltem,mert kifolyt belöle...

nekünk a pampers va´lt be.A többitöl kipirosodott a feneke a lányomnak.

Elégge´meghúzod a te´pözárast tapaszt??

2009. febr. 11. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
hány kg akisfiad??Huggiesra rá vannak írva ugyenúgy h hány kg ig jó, de sztem nektek 3 as huggies kell, nagyon jó döntés::)abból nem folyik ki, mi csak azt használtuk
2009. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem 3ast.

En huggiest hasznalok folyamatosan, mert harom masikat probaltunk ki es mindegyikkel befurodtunk, mar nem merek valtani.

A 3as meret 5-9 kiloig van. Kb epp 5 kg volt a babam, amikor mar 3asra valtottunk, most 7,3 kg es meg mindig tokeletes ez a meret.

2009. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most mi is a 3-as Huggiest használjuk, ami ugyebár 5-9 kilóig van méretezve.

Mivel a lányom inkább nyúlánk baba, mint husis, ezért olyan 6,2-6,5 kilótól volt jó rá a Huggies 3-as.

Előtte a Pampers 3-ast használtuk, de az meg mostanság szorítani kezdte a combjánál.

Sztem nem olyan jó ez a 3-as Huggies, mint akár a newborn, akár a 2-es :(

2009. febr. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen a 3 kell...5-9kilóig van.szerintem is jó.de ha gondolod a DM babylove márkát is kipróbálhatod,nekünk az is bejött és kicsit olcsóbb.
2009. febr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a DM Babylove nem jött be, állandóan kifolyik a pisi belőle.
2009. febr. 11. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszike! első válaszolónak, igen jól meghúzom a tépőzárt, csak kicsit nagy rá a pelus, a 2es meg kicsi...ezért szeretnék gumis derekút! meg műtötték is, nem akarom pont ott szorosra húzni...a Dm babyloveból nekünk a pisi egyből kifolyt...köszike a tanácsokat
2009. febr. 11. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!