Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen olcsó és jo pelenkát...

Milyen olcsó és jo pelenkát tudtok ajánlani, milyet használtok? 14honapos fiamnak kéne, árban db. -ra menyire jön ki amit használtok?

Figyelt kérdés
2009. nov. 10. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én most az újfajta tescosat vettem a fiamnak, (nem a kék csomagolásút) 50 Ft-ra jön ki db-ja.

Használtunk már pamers pelust, nekünk nem vált be, vékony és gyakran kell cserélni.

A libero nagyon bevált, csak az ára nem :D kb 65/db

A penny marketesből egyszer használta a babám a sárga csomagolásút, az is jó volt, árára nem emlékszem, talán 56 db 2000 körül.

2009. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

innen rendeletem a 100 db-os gazdaságosat.

nekünk nagyon jól bevált!

2009. nov. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,jo lenne innen rendelni de én pécsi vagyok és ide nem szállitanak!
2009. nov. 10. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem hívd fel a közpinti számot és kérdezd meg. lehet még nincs fent, de visznek arra. Fejér megyei is most került fel nem régen!
2009. nov. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi DM-est használunk. 4000 Ft a 84 darabos, ez 47,6 Ft/db.

De szinte mindig van valamilyen kuponom, így olcsóbban kijövünk. Múltkor 25%-os volt, így csak 3000 volt a doboz pelus.

2009. nov. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!