Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek adhatok a 15...

Szerintetek adhatok a 15 hónapos lányomnak bolti lasagne-t ami konyhakész, csak sütőbe kell megsütni?

Figyelt kérdés
Nem volt időm ma főzni, ezért csak megsütöttem ezt. Végül is olyan mintha bolti pizzát adnék, de nem egészségtelen ez egy ekkora gyereknek? Vagy bébikaját adjak inkább?
2010. okt. 1. 13:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy mi van benne. Ha nincs tartósítószer és olyasmi, amit nem evett még vagy nem ehet, akkor szerintem egyszeri alkalommal miért ne.
2010. okt. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem írja hogy lenne benne tartósítószer, meg semmilyen E. Légmentesen volt lezárva.
2010. okt. 1. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatsz neki! :) Jó étvágyat!
2010. okt. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz neki.Egy 15-hós már mindent ehet.Próbálj először kicsit adni neki belőle.Az én lányom 7-hós kora óta azt ette mint mi,mert mindig az kellett neki.Kutya baja sem lett tőle.
2010. okt. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ő is eszi már amit mi, csak ilyen gyorskajaféleséget még nem evett. (a bébikaján kívül persze)
2010. okt. 1. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!