Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kérjek karácsonyra majdnem...

Mit kérjek karácsonyra majdnem 1 éves lányomnak?

Figyelt kérdés

A nagyszülők ki találták, hogy most az idén csak az unokák kapnak ajándékot!Én ezt teljesen korrektnek tartom.Meg kérdezték, hogy mit vegyenek, de őszintén fogalmam sincs.Lányom Január 12-én lesz 1 éves.

Írnátok ötleteket, hogy mit kérhetnék?Akár többet is, és akkor szemezgetek! :)

Köszönöm


2011. okt. 25. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Valami pancsolós játék, mert gondolom már a kádban is elég stabilan ül.

Vagy valami zenélő, hangokat adó dolog. Pl. én a kislányomnak néztem egy Chicco játékot, amin állatok vannak, és ha megnyomod őket, hangot adnak ki.

De ennyi idős babának már érdemes pl. formabedobót venni, vagy kemény lapos mesekönyvet, amit már tud lapozgatni.

2011. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Kislányom egy éves múlt, tehát amit Ő most szeret talán pont jó lesz karácsonyra a Tiednek :) Az előző jókat írt. Könyv, FP hernyócska (nagyon jó), bármi ami énekel vagy zenél, ha jól jönne a segítség akkor ruhákat, plédet, törölközőt ha esetleg kinőtte a mostaniakat. Labdát.
2011. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1 évesen már lassan kinő a babajátékokból, szerintem nem kéne márilyen kacatokat kérnetek. Olyanban gondokozz, amivel majd hosszabb távon is jól eljátszik. Pl.

Egy klassz Duplo készlet, pl. Állatkertes. Ezzel akár évekig is eljátszik majd. Most meg a kis állatfigurákkal el tud bibelődni, akár pancsolni is viheti. Aztán nemsokára meg már úgyis jön az épitkezős korszak.


Vagy a másik javaslatom a FP ugráló zebra. A második lányom ezt kapta 1 éves szülinapjára, kínunkban nem tudtunk már mit kitalálni, mert a nővére révén már szinte minden játék megvolt. Most már elmúlt 2 éves, és még mindig nyúzza, tehát nem volt hiábavaló befektetés.

2011. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is január 12-én lesz 1 éves. :) Mi valamilyen zenélő játékot veszünk neki.
2011. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam jan 25.-én született.

Amit kap karácsonyra:tőlünk hintalovat,mamáéktól bébitaxi és fp teknős.Ma kaptam friss tescos újságot,akciósak lesznek az fp. játékot.A bödönt már most megveszem neki az 1 éves szülinapjára :)

Amit imád a kisfiam és talán még nektek nincs meg az a simba zenélő farm.Szuper játék!!!!Húsvétkor kapta de azóta is minden nap zenélteti :)

2011. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom január elsején lesz 1 éves és ráadásul a névnapja is akkor van (nem tehetek róla, késett 5 napot) :))

Úgyhogy nekünk háromszorosan kell gondolkodni a karácsony miatt, de alig várom a friss teszkós újságot, ha akciós lesz a sütifaló, mert azt már régóta tervezem.

Múltkor játékvásár volt a teszkóban, akkor mókakockát spájzoltunk be neki, a nagyival meg megvetetettem karácsonyra a FP. kockafaló krokodilt, mert féláron volt.Megmutattuk neki és imádta!

A bébitaxi is a terveim között szerepel és természetesen valamni hangot adó kütyü is, pl zongora amit püfölhet majd.

Majdnem 10 hós kiscsaj anyuja

2011. okt. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az ilyen zenélős kütyükön én is elgondolkodtam, de most még annyira nem érdekli őt ezek..Inkább mozgékony baba, épp most tanul járni, már gond nélkül el megy 2-3 métereket.

Gondolkodtam valami hintaló félén is, de nem tudom mikortól jó neki..Lehet én is betámadok valami hiperüzletet, és jól körbe nézek!

A baba taxi egyébként az mi?

2011. okt. 25. 22:55
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a bébitaxi,ilyet vettem neki,vagyis anyósom mert ideadta az árát :)

Nagyon szuper,olcsó,pakolni is lehet bele és járássegítő is egyben.

2011. okt. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2011. okt. 26. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!