Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen súlyú és hosszú 16.5hón...

Milyen súlyú és hosszú 16.5hónapos babátok, és miket tud már?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 14:12
 1/2 anonim ***** válasza:

17 hónapos lesz jövő héten. 10 kg és 86 cm.

Mindent megért, kéréseket teljesít.

Öltöztetésben, vetkőzésben segít.

10 szót tud kb. Egy-két állatot utánoz és sokat halandzsál. Kicsit aggódom is, hogy nagyon keveset beszél.

Épít és kevésbé rombol.

Fogantyús kirakókat egyedül kirakja.

Tud már hátrafelé is lépegetni.

Egyedül eszik, villával ügyes, a kanállal evés még nem megy jól.

Némely mondókából mutatja a mozdulatokat. (Ez elment vadászni, Csip-csip csóka...)

Sokat firkál, szereti a ceruzákat, a gyurmával most ismerkedik.

2010. okt. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

16 hónapos lesz két nap múlva a kisfiam, 86 cm és 12,4 kg.

Amiket mond: anya, apa, néni, bá(bácsi), mama, baba, bu(busz), tede(szemét, ez nekem is kérdőjel), hamma(ennivaló), inni, kuku(kakas), ma(macska), ada(ez is én vagyok), állathangokat utánoz ő is: kutyát, bocit, stb, az autót is. Most ezek jutottak eszembe. Kanállal, villával egész ügyesen eszik, a könyvekben mutogatja az állatokat, formabedobóval egész ügyes, labdázik, kidobja a szemétbe a használt pelusát, a koszos ruhát dobja a szennyesbe, kopog, tapsol, csip-csip csókát, süti-süti pogácsát mutatja. És ő is hihetetlen mennyi mindent megért, és megfigyel.

2010. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!