Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi van akkor ha nem kapja a...

Mi van akkor ha nem kapja a baba a Vigantol cseppet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 1. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
39%

Semmi!

Én az első lányomnál mindíg elfelejtettem:-(

Persze nagyon jó ha kapja és adni is kell neki, de nekünk semmi bajunk nem lett:-)

2010. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
olvass utána! Írd be a keresőbe: D-vitamin hiány és meglátod, hogy nem játék... Persze, ha tápszert kap a baba, az eleve tartalmaz némi D-vitamint is, így ebben az esetben nem akkora gond... Ja! A csontképzést segítőszerepén kívül a D-vitamin az immunrendszerre is jó hatással van, azt is erősíti, így segít a fertőzések leküzdésében is.
2010. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2010. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na én pont ma akartam venni gyógyszertárba, erre beközölték, hogy országos hiány van belőle, és nem tudják mikor lesz! na mondom fasza. kb 1 hétig elég az ami itthon van, addigra remélem lesz!
2010. okt. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért van hiány, mert a gyártó visszahívta a Vigantolt, méghozzá mert Németországban több panasz érkezett, hogy büdös, és a babák nem szeretik. Kiderült, hogy szennyeződést találtak benne, mert az egyik összetevő a cseppentő golyóból kioldott valamilyen anyagot, ezért lett szennyezett! Azt hiszem Origo-n olvastam 1 hete! Én szóltam a barátnőknek, hogy ne adják! Lányom 6hós, és rég nem adom neki, mert én is mindig elfelejtem, de semmi gond nincs! Anyatejes, meg már gyümizik és főzeléket is kap!
2010. okt. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Melyik gyümölcsből vagy főzelékből kapja meg a babád a szükséges D-vitamint, nem akarok kötözködni, de egyikben sincs....
2010. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!