Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos anyatejes babának...

5 hónapos anyatejes babának okozhat gondot, ha sok csokit eszem?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre eddig semmit,de mostanában egyre jobban kívánom és egyre több csokit eszem. Jön a foga,kicsit náthás,nyűgös,úgyhogy elég nehéz kiszűrni,ha problémát okoz neki a csoki... Fogjam vissza?
2010. okt. 1. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha neki nem gond, akkor annyit ehetsz amennyi jól esik! :)
2010. okt. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

ellenvélemény


ha sok! csokit eszel az elveszi a helyet a gyomrodban az értékes ételektől és ezért nem tartalmaz a tejed elég vasat és vitaminokat viszont zsiros és édes lesz a tej.

2010. okt. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A sok nálam napi két túrórudi meg egy pici tejcsoki(pl.:1-2 szelet kinder). Meg 1-2 kakaós csiga. A babavárás alatt rá sem bírtam ezekre nézni.
2010. okt. 1. 15:59
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Carmen, ma már a második hülyeséget írja...


A tej tartalmassága, vitamin és ásványi anyag tartalma NEM függ egyáltalán az anya táplálkozási szokásaitól. Egy alultáplált nő is épp olyan zsíros, értékes tejet termel, mint aki dietetikus előírása szerint táplálkozik. Max. az anyuka szervezetéből ürülnek ki a vitaminok és az ásványi anyagok. Nincs olyan, hogy rossz tej.


A másik baromság a válaszában a vas: Az anyatejjel már nem kap elegendő vasat a baba akkor sem, ha az anya agyra-főre szedi a vastablettát. Épp ezért kell (ajánlott) 6 hónaposan megkezdeni a hozzátáplálást, hogy a baba ismét feltöltse a vastartalékait.


A szénhidrátot meg azért kívánod, mert szoptatsz és ez extra energiát igényel a szervezetedtől. Egyél nyugodtan csokit, ha a baba bírja.


Carmen, te meg olvasgasd az lll.hu -t mielőtt okos tanácsokat adsz...

2010. okt. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Örülök hogy helyettem is számolod a hülyeségeimet majd a nap végén egyeztetünk hogy szerinted mennyi volt és mások szerint mennyi.


idézni én is tudok meg a kérdező is biztosan.

vita lezárva.

2010. okt. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én mióta megszültem azóta nem tudok a csokira nézni. tegnap viszont nagyon megkívántam, eszem is :) nem vettem észre semmit a fiamon!
2010. okt. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Max. a testsúlyodnak ártasz vele. :DD Én egész nap csak édes kajákat ennék, amióta szoptatok. És így volt ez az összes gyerekemnél. Nincs gáz vele. Csak híztam vagy 4 kg-ot. :DD
2010. okt. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2010. okt. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én is paráztam ezen, mert mindenki azt mondta, hogy fájni fog a gyerek hasa tőle, de szerencsére nem okozott gondot. Én még többet nassoltam, mint te, és max. a plusz kilók jöttek fel rám, ami akkor nem érdekelt, de most már máshogy csinálnám. Amennyit te nassolsz, attól még meghízni sem fogsz, szóval csak nyugodtan.:)
2010. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne egyél sok csokit a koffein tartalma miatt. Ezt az egyetlen problémát okozhatja a babának.
2010. okt. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!