Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért eszik újabban másképp 4...

Miért eszik újabban másképp 4 hónapos anyatejes babám?

Figyelt kérdés

Eddig átlagosan 3,5-4 óránként evett, átaludta az éjszakát. MOst egyszeri alkalomra alig eszik (majd ha a cicivel közelítek, sír), s megint 3 óránként vagy gyakrabban igényelné, éjjel is kel, cumival csak egy órát tudok "csalni", utána nagyon sír, s tényleg eszik. MOst növekedési ugrása van vagy nem vagyok elég neki?

Amúgy jó húsban van, 8 kiló.. :-)


2011. okt. 10. 13:36
 1/3 alaszka ***** válasza:
Nem lehet hogy jön a fogacskája? Akkor szoktak így másképp viselkedni, attól lehet a gyakrabban evés is, meg az is hogy épp fáj az ínye, és olyankor nem akar szopizni. Más erre utaló tünet nincs? Öklét nem rágja? Pofija nem piros?
2011. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát rágja Szegényke, de kb. másfél hónapja... Meg kicsit nyűgös.. Lehet, hogy tényleg a foga? A tesónak csak 6 hónapos kora után jött az első... :-)

Köszi, hogy írtál...

2011. okt. 10. 14:35
 3/3 alaszka ***** válasza:
Megint én vagyok. Az enyém 3 és fél hónapos, de 2 hónapos kora óta fáj néha neki az ínye, van mikor napokig nem, aztán megint. Fájhat már állítólag akár 2 hónappal előtte is, mielőtt kibújik.
2011. okt. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!