Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lányos anyukák, mivel kezeljem...

Lányos anyukák, mivel kezeljem a lányom piros pöttyeit?

Figyelt kérdés
Kislányom punciján piros pöttyök jöttek ki, és nem akar elmúlni, a fenekén semmi. Sudocremmel kenem, de nem viszi le. Gyakran cserélem a pelusát, és nem váltottam márkát. Eddig semmi baja nem volt a bőrének, viszont ez most szegénynek fáj, mert amikor tisztába tettem, sírva fakadt, és tette oda a kis kezét. Dokihoz sajnos nem tudom vinni, mert nem vagyunk otthon. Fogacskája is nemrég jött ki, de korábban ilyen tünetet nem okozott számára. Mit tehetnék? Láttam hasonló kérdést, valóban gomba okozhatja? Mindenki írjon!!
2010. okt. 1. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt.Kislányom popója a popsi törlőtől pirosodott ki.Azóta kamillás vizes ruhát használunk.Sudocremet használunk mi is.Nekünk be jött.
2010. okt. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy doki nélkül nem tud senki mondani biztosat, mert azt látni kell.
2010. okt. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk ugyanez volt kb.1,5-2 hete kezdődött. Elvittem orvoshoz. Hihetetlen számomra, de Elocom kenőcsöt írt föl. Nagyon féltem használni, de jó volt. Mára szinte teljesen rendbe jött. Előtte 5 féle kenőcsöt próbáltam, de mindegyiktől egyre rosszabb lett. Ha van otthon ilyen kenőcsöd véletlenül, próbáld ki.
2010. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek! Vettem canestent, mert több helyen olvastam, hogy esetleg segíthet, mielőtt bezár a gyógyszertár a hétvégére. Elocom van itthon, ha nem javul látványosan, megnézem mit tud- bár nekem azt ekcémára írták fel.
2010. okt. 1. 18:46
 5/5 A kérdező kommentje:
A Canesten megoldotta a dolgot.
2010. okt. 5. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!