Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok ha a babátok...

Mit csináltok ha a babátok már annyira sír hogy már levegőt se vesz és elvörösödik? (Nem fájdalom miatt sír, egyszerűen nem tetszik neki valami).

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 19:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Megnyugtatom, elterelem a figyelmét. Sose hagytam eddig sírni.
2022. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

1. Átpelenkázom, megtornáztatom.

2. Megkínálom, hátha enne/inna.

3. Felöltöztetem, kiviszem kicsit levegőzni.

4. Próbálom különböző pózokban dajkálni, énekelek neki.

2022. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ölelem, ringatom, énekelek neki, megszoptatom, elterelem a figyelmét
2022. dec. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem volt ilyen. Valami baja biztos van. Lehet csak testközelre van szüksége. Ha te leteszed és hagyod addig ordítani míg megfullad az elég szomorú.
2022. dec. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős baba?
2022. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
4 hónapos.
2022. dec. 20. 20:25
 7/14 anonim ***** válasza:
69%
Öleld magadhoz úgy, hogy Te magad nyugodt maradsz (bármennyire nehéz is ez). A baba tükrözi a te idegállapotodat. Ha nyugodt vagy (magabiztos, derűs), ő is az lesz. Tudom, nehéz, én is kb. a harmadik gyereknél nyertem elegendő rutint ahhoz, hogy magabiztos legyek.
2022. dec. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Jo lecci ne irjatok meg le huszan, hogy ti ilyet meg nem lattatok meg milyen anya az ilyen, aki ezt hagyja megtortenni...

2 gyerekem van, az elso soha eleteben ilyet nem csinalt, hogy ugy sirt, hogy nem vett levegot. Se babakent, se kesobb.

Nade a masodik gyerek... o aztan kepes volt tenyleg nem levegot venni siras kozben egy ido utan, nagyon gyorsan, nagyon konnyen. Ne gondoljatok azt; hogy orakig hagytam sirni, par percrol van szo, amig pl megcsinaltam neki a tapszert vagy atmentem egyik szobabol a masikba. Bizony, igen, letezik!


Amugy ilyenkor en rafujtam tobbszor az arcara, ezt javasolta a vedono es ez altalaban hasznalt.

2022. dec. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 b1812567 ***** válasza:
81%

Pici babánál működik az a trükk is, hogy ha nagyon belehergelte magát a sírásba, sehogy nem lehet megnyugtatni mert már öngerjesztő a dolog (mert pl fáradt, de már a sírástól nem tud aludni), akkor ha finoman az arcára fújsz, reflexből visszatartja egy picit a levegőt, ami kizökkentheti a sírásból, és van esélyed megvigasztalni.


Persze ha valami baja van, akkor újra fogja kezdeni.

2022. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
Eddig ketszer sirt igy a fiam.eloszor az első oltás utan,masodszor pedig hasfajas miatt...nem tudtam mit csinalni vele,egyszeruen csak tereltem a figyelmét,de mindhiaba...az oltas utani siras fel napig tartott,a hasfajos pedig addig amig ki nem kakilta magát(egy teljes éjjel,masnap reggel rohantunk a sürgőssegire,ahol erdekes modon nem latták,hogy valami baja lenne...hazaértünk es ahogy jott a kaka ugy elmult a siras is)
2022. dec. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!