Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz konnyebb a gyerekkel?

Mikor lesz konnyebb a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy mar attalussza az ejszakat

Nem kell talalgatni miert sir valamilyen modon kifejezni magat

Eljatszik egyedul .?

Kb mikor lett konyebb a gyerekeitekkel ?



#gyerek #Jarszas
2022. dec. 21. 11:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Anyának lenni mindig az elso 40 evben a legnehezebb 😅

Minden gyerek más,az enyem pl 8 honapos,eddig ataludta az ejjel,most kb 3 honapja felebred...A sirast is megismered idovel...En mar tudom,hogy sir ha ehes,hogy ha almos,es hogy ha faj valamilye...Meg arra is van kulon nyafizasa ha siman csak unatkozik,kenyeskedik

2022. dec. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kisgyerekként nem volt annyira vészes, egész hamar átaludta az éjszakát, cserébe mondjuk nem nagyon aludt napközben


Most 13 éves, az iskola maga a pokol. Ovis korában nem vártam a szüneteket, mert nagyon nehéz volt megoldani az elhelyezését. Na a suliban fordult a kocka, számolom a perceket, mikor lesz ismét szünet. Jobban várom, mint a gyerek.

Ez egyszerűen borzasztó, sosem gondoltam volna, én imádtam suliba járni, imádtam tanulni, ment is, mindig kitűnő voltam. Most mindennek az ellenkezője történik. Az iskolával kelünk, fekszünk, a hétvége másról sem szól, csak a háziról, a tanulásról. Rohadtul elegem van.

2022. dec. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Az egy gyerekes anyukák azt mondják általában, hogy egyre könnyebb lesz a gyerekkel.

A többgyerekesek pedig azt, hogy egyre nehezebb.

2022. dec. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
68%
16 éves és most is az alvással vannak gondok ;) este nem akar aludni, reggel felkellni
2022. dec. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Az én 11 éves fiam sosw tudta valahogy 3gyedül elfoglalni magát, mindig kellett legalabb közönség, annyi hogy sokat olvas,de most meg már kiskamasz most máf ez a nehéz, már nincs gond az evéssel alvással,mint régen, a kisebb pl mindig elég jó evő és alvó volt, de hidd el nekem sosincs olyan hogy könnyű mindig van kihívás, csak más formában
2022. dec. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Értem én hogy van kihivas ..

De nekem nem tunik egy kamasz veszekedes vagy vissza szajalas

Vagy egy dac korszak olyan kemenynek mint hasfajossag fogtol valo estetol regelig siras .

Vagy ejjel 6-7x keles a babahoz :D

2022. dec. 21. 22:20
 17/27 anonim ***** válasza:
8-9 év
2022. dec. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
38%
Mert még csak babád van..majd meglátod
2022. dec. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem tapasztalod meg a következő szintet addig inkább ne feltételezz semmit.

Minden korszak tud nehéz lenni csak máshogy.

Nálunk az első 3 hónap pokoli volt, de úgy egy éves koráig is nehéznek éltem meg.

Ahogy nyílt a kis értelme úgy lett egyre jobb. De jött egy csomó más nehézség.

Ma már 4 éves és tök jó hogy alszunk egész éjjel, cserébe egész nap a határokat feszegeti, és a mai napig nem képes magát egyedül lefoglalni.

2022. dec. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nekem is az eleje volt a legrosszabb. Az első 3 hónap konkrétan.
2022. dec. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!