Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor lesz konnyebb a gyerekkel?

Mikor lesz konnyebb a gyerekkel?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra hogy mar attalussza az ejszakat

Nem kell talalgatni miert sir valamilyen modon kifejezni magat

Eljatszik egyedul .?

Kb mikor lett konyebb a gyerekeitekkel ?



#gyerek #Jarszas
2022. dec. 21. 11:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

A gyerekem 4,5 éves eddig mindig átaludta az éjszakát.

Azt mondom, hogy 2-3 éves kora között jobban hallgatott rám mint most. Mindent elsőre csinált.

Na bezzeg most…mondhatom neki.

Könyörögnöm kell, hogy vegye fel a papucsát.

Egyébként most már annyira nem kell rá figyelni, mert nem esik-bukik el mindenben, nem akar mindent leverni a szekrényekről, mindenre vigyáz, szépen eljátszik.

2022. dec. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Van, aki vagy jól viselte az éjszakázást, vagy jól aludt a babája. Neki az a korszak, amikor a nyomában kell lenni, mert feleszik mindent és elesik folyton, nehéz korszak.


Az én babám nem alszik, és az első 7 hónapot a levegőben töltötte (kikészültem fizikailag és mentálisan is).

Nekem ez a bukdácsolós korszak soooooooooookkkkkkkal könnyebb, mint a csecsemőkor. Az nekem pusztulat volt. Az h egymás popójában vagyunk egész nap és nem tudok mellette semmit csinálni, az nem újdonság, ezért azt h már viszonylag jól elfoglalja magát a pakolással, matatással, tornázással, nekem hatalmas könnyebbség. Másnak pedig ez a nehéz, mert az eléje könnyebb volt.


Van, aki végre túl van az éjszakai 9-10 kelésen, végre van energiája, röhögve kezeli le a totyogó dühkitöréseit, mert azok semmik a zombi életmódhoz képest.

Van aki viszont úgy éli meg, hogy eddig olyan kis aranyos volt, sose sírt, most meg mindenért lilulásig ordít. Neki ez lesz a nehéz.

Az én babám eddig is ordított mindenért, ezután is fog, csak most már kipihenten tudom lekezelni ezeket.


Szóval ezért nem lehet megmondani, hogy a te babáddal mikor lesz könnyebb :)

Mert lehet h ami neked már könnyűnek számít, az másnak idegbaj :D

2022. dec. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Senior Séf ***** válasza:
36%
3-as jól mondja. Kisgyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Visszasírod még ezeket az időket, pl. amikor a kamaszkort kell végigszenvedned vele.
2022. dec. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
61%

#23 Azt h konkrétan pokolnak, emberkínzásnak, teljes fizikai és szellemi leépülésnek éltem meg az első hónapokat.....

Na ha ezt visszasírom akkor komolyan fel fogom vágni az ereimet.

A totális és végérvényes kimerültségben úgy belemartam a bőrömbe, hogy maradandó heget okozott.

Ha ennél is komolyabb szenvedés lesz, akkor jobb ha most megölöm magam.

2022. dec. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

sajnos sokan érzik így ,utolsó #24 😩 sok gyerek nem lesz könnyebb eset nagyobb korában.


És akkor jönnek az "okosok", hogy mit kéne még csinálni a gyerekkel, ami egy burkolt szaranya vagy kritika.

2022. dec. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
53%

#23

Nekem az eleje volt borzalmas de már jóideje megvagyok, és boldog vagyok anyaként. Nem kell eret vágj, mindenkinek más a nehéz. A károgók akik azt kántalják "kisgyerek kis gond, nagygyerek nagy gond" nem biztos hogy ugyanazon mentek keresztül mint te. Vagy nekik más okoz nehézséget. Nekem pl a nemalvás volt a legnehezebb az meg csak az elején volt. Mióta alszik a gyerek, azóta nem vészes a gyereknevelés. Éstem én hogy egy kamasszal másképp nehéz, de legalább tudsz aludni, mert felkelteni biztos nem fog éjjel.

2022. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Hiába győzköditek egymást az utolsó kommentekben! Felesleges! Egyéni, ki mit él meg nehezebbnek. Meg gyerekfüggő is. Azzal nem értek egyet, hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond. Minden korosztálynak megvannak a nehézségei. Legalábbis nem minden esetben. Három gyerekem van. A legidősebb gyerekem 18 múlt. Nekem a harmadik gyerekkel az elő fél év durvább volt, mint az első gyerek kamaszkora! Lehet, hogy másnál ez fordítva van. A második gyerekemnek meg a 7-9 éves korszak nehéz. Ez sokmindentől függ!
2022. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!