Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egesz ejjel cici 14x kelt...

Egesz ejjel cici 14x kelt ejjel mit tegyek?

Figyelt kérdés

8 honapos kisfiam egesz ejjel cicizne es este csakis azon alszik el .

Mostanaban nagyon keson is alszik el pedig mindent ugyan ugy csinalok .8 kor furedes kis szopi es utana aludni szokott ringatva .

Most ejjel 11:30 kor aludt el fel 1 kor kelt cicier es igy tovabb 14x

Nemtudom mit tegyek le kellene valasztanom ? Vagy valahogy el kene hagyni az ejszakai szopikat ?

Amugy rendesen eszik hozzataplalt folgokat egesz nap es szopizik is nappal . Ehesnek biztis nem ehes .

Tapasztalatok ?



2022. dec. 23. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

szeparációs szorongás, nem tudsz tenni ellene semmit, nem is kell, normális élettani folyamat.


ami segíthet, hogy éjjel az apja is bemehetne hozzá pl.

2022. dec. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%
Vagy a foga is jöhet akár az én kislányom akkor is matrica. Nem feltétlenül kell neki cici, ha kap is sokszor csak komfortcicizik ilyenkor. Nálunk minden ilyen "csoda" pár napig tart, utána visszatér a rend.
2022. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5%
nem kellene cukorral tömni
2022. dec. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Én levláasztanám, mert nem lenne oké, hogy semmit nem alszok kb. :( Úgy nem lehet létezni.
2022. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

Mind a 2 gyerekem ezt csináta. Mind a kettőt leválasztottam emiatt, igaz nálunk késöbb jött el ez a pillanat


Fiam 13hónaposan választottam le, elötte 10x keltünk, utána 1x. Nagyon jó volt.


Lányomat 10hónaposan választottam le, ő kb 5-6x kelt. Most 14 hónapos, kev vagy 10x. Nála nem jött be. És akármit próbálunk, semmi nem használ.

2022. dec. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem korai a leválasztás. Lehet nem a cici a fő ok, sőt szerintem ezer százalék. Az csak nyugtató neki. Fiam másfél évig szopizott miután leválasztottam. Nála a fogzás miatt volt ez annak ellenére, hogy cumija is volt, de kelt. Vagy amikor beteg volt szintén hasonló. Ami megoldás lehet,ha nem akarnád leválasztani, hogy tényleg besegít 1–1 napot a párod, hogy tudj pihenni. Ez az időszak is el fog múlni.
2022. dec. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez folyamatosan, hetek óta így megy vagy csak 1-2 alkalom volt? Utóbbi esetben remélhetőleg hamarosan elmúlik, és de, egy pár napot ki lehet bírni így is. Hosszú távon valóban nagyon megterhelő, hogy nem tudod kipihenni magad.
2022. dec. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én most alkalmazom a sleep traininget. A lényeg hogy bent vagy vele és ahányszor feláll a kiságyban visszafekteted. Közben a sötétben nyugtatod susogva vagy szavakkal. Nálunk ez speciel nem jött be,helyette akárhányszor felkel visszafektetem aztán csöndben ülök mellette és Közben hagyom hogy fogja a kezem, Közben meg megy a fehér zaj. Első éjszaka pokoli nehéz vagy 40 percig sírt aztán elaludt. Utána éjszaka már csak 2-er kelt és 20-20 percig sírt. Utána követő este 30 perc sírás, azután volt hogy felebredt de magától visszaaludt. Ma meg 8 órát aludt. Persze cserébe egyszer felkelek lefejni a tejem,de végre talán sikerül aludni,gyorsan lekopogom hogy ma is bejöjjön. Plusz nappali 2 alvás helyett 1 lett.
2022. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%

Utolsó, nem tudom mennyi idős gyereknél próbáltad, ne nálunk 2 óra!!!! üvöltés, hiszti, sírás, nevetés, hiszti újra stb. volt a közel két évesemnél. Amúgy nem rossz tipp, de szerintem ez is gyerek függő.


#6

2022. dec. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
1 évesnél volt az alvás tréning. És igen az eleje kemény van akinek 40 perc van akinek több óra.
2022. dec. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!