Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Náthás babát rosszul tettem...

Náthás babát rosszul tettem hogy kivittem sétálni ilyen időben?

Figyelt kérdés
8 hónapos babám majdnem egy hete náthás. Már igazából semmi baja, csak néha köhécsel és folyik az orra. Egy hétig nem voltunk sehol, de már nagyon nyűgös volt, sehogy se volt jó neki, így elmentem egy 20 percre sétálni vele. Elaludt, hazajöttünk, utána jót aludt tovább itthon. Ezzel rosszat csináltam?
2022. dec. 23. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Hacsak nem lázas, napi 2x náthásan is ki kell menni vele.
2022. dec. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tettél rosszat.

A beteg babának is jót tesz a friss levegő. Ha megfelelően felöltöztetted semmi gond. Én csak akkor nem vittem ki mikor lázas beteg volt és nagyon rosszul volt, de akkor is igyekeztem sokat szellőztetni.

2022. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azért gondoltam, hogy baj lehet belőle, mert felénk sajnos elég ködös idő van, és sok helyen írják, akkor nem érdemes menni, főleg náthásan. De örülök, ha nem olyan vészes a helyzet. :)
2022. dec. 23. 15:07
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

A mi gyerekorvosunk mindig mondta,hogy ilyen füstös-ködös időben ki ne vigyem a lányom, mert nagyon sokat árt a tüdejének.

Úgyhogy a reggeli bevásárláson kívül ma már nem mentünk ki.


Riasztás ki van adva, egészségtelen Nyíregyháza levegője. Ködös,nyirkos,füstös. Biztos, hogy nem megyünk ki.

2022. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szennyezett levegőjű helyen laktok, akkor pont, hogy jót tettél vele! Ilyen időben az szokott lenni a gond, hogy meg tud állni a szmog egyes helyeken, de általában ugyanott (pl. a Sajó-völgy tipikusan ilyen).
2022. dec. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!