Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Mitől sírhatott fel álmából? Kb fél óráig megnyugtatni sem tudtam, aztán kivittem a levegőre, ott nyugodott meg.

A meleg miatt lehetett? Vagy a hasa fáj, mert ma 1 egész almát megevett? Vagy a foga jön? Annyira rossz, hogy nem tudom. 5 hónapos, de még sosem volt ilyen, hogy kézbe se nyugodott meg. Már a hangja is majdnem elment. Láza nincs, de az orra folyik kicsit, talán a fogzástól.

jún. 14. 22:55  Privát üzenet  

A válaszok
Ezt innen senki nem fogja tudni neked megmondani. Hasfájás nirmál esetben már elmúlik ennyi idős korra. A fogzás valószínű, de nem látok a szájába. A meleg miatt szintén lehet nyűgös, sőt. Illetve rosszat is álmodhatott...

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 14. 23:23 Privát üzenet
Nálunk tegnap éjjel ugyanígy hirtelen felsírt, nehezen de megnyugtattam. 27 fok volt a szobában. Szinte teljesen biztos vagyok benne hogy a meleg miatt. Túl hirtelen jött be a forróság, nem volt még ideje hozzászokni.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont jún. 15. 09:53 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akinek erős a tejleado reflexe és sok a teje, az hogyan oldotta meg a komfort szoptatast? Hogyan nyugodott le a gyerek, ha egyébként a cumit se fogadja el?
3hetes kisfiam mikor jottek babat latogatni nagyon felzaklatta magat es alig lehetett megnyugtatni, hogyan lehet kivedeni ezt? Esetleg az volt a baj, hogy a vendegek is fogtak a kezukben?
Ha sír a 3 hónapos babám nem tudom semmivel megnyugtatni. Miért? Cumi nem kell neki.
Sírva, remegve ébredt ma 13 hónapos kislányom. Mi baja volt? Rosszat álmodhatott? Utána csak cicin nyugodott meg és legalább 30 percig cicizet.
Ujszülött baba keservesen ordit minduntalan ha ki akarom vinni, mozesben es autosülesben is. Nem alszik el es nem is lehet ilyenkor megnyugtatni. Mitöl lehet ez?
Növekedesi ugras lehet? 6,5 hos kisfiam ma ejjel fel orankent felebredt, es ugy üvölt mintha eltört volna valamilye. Nem lehet megnyugtatni cicivel sem, helyezkedett mellettem,...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!