Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kocsiban vagy babakocsiban...

Kocsiban vagy babakocsiban rázkódás egy rázós úton, hintáztatás előre-hátra megtámasztott fejjel altatás közben vagy büfiztetés közben hátpaskolás megtámasztott fejjel okozhat megrázott baba szindrómát?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Légyszi, ne legyél agyhalott.
2022. dec. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Az első válaszoló tökéletesen megfogalmazta a lényeget.
2022. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem okozhat. Ha teljesen rugózatlan babakocsival rendszeresen futni jársz rossz terepen, az okozhat.
2022. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%

Oh az én lányom csak akkor aludt babaként ha konkrétan csapkodtad a seggét meg ráztad… #neszenekednerázdagyereket

Amúgy az egyessel értek egyet szerintem akik ilyen kérdést tesznek fel nincs is gyerekük vagy nem tudom…

2022. dec. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Így most visszaolvasva tényleg abszurd a kérdés, de az az igazság, hogy itthon vagyok mint újdonsült anyuka egy 5 napos babával, teljesen egyedül, segítség nélkül (a helyzetet ne részletezzük). És bár próbáltam felkészülni a gyermek érkezésére, de olyan pici és ártatlan, én pedig nem tudom, hogy mit csinálok jól és mit nem. Néha bepörgetem magam, félek, hogy rosszul fogom meg, kárt teszek benne. Így elég nehéz. Persze tudom, hogy más is megoldotta, de nem szeretnék hibázni.
2022. dec. 24. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia, ha szeretnél írj privátban és akár facen is beszélhetünk. 3 hós kisbaba anyukája vagyok, kislányom van. :) Szívesen megbeszélek veled minden kérdést.
2022. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!