Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a cumisüveg...

Miért csinálja ezt a cumisüveggel?

Figyelt kérdés
Kisfiam (6 hós) ma ahányszor csak cumisüvegből evett az első pár korty után folyamatosan kilökte a nyelvével a cumisüveget, mintha nem bírna enni, aztán követelte vissza és egészen addig csinálta ezt, amíg meg nem ette az összeset. Olyan volt, mintha nem férne bele már a kaja, de ő még enni akarna és cibálná a cumiját az üvegnek. Este elfogadtam volna, hogy nem fér bele, na de reggel? Közben pedig rugdos a lábával, mintha azzal akarna helyet csinálni a tápszernek. Bocsi, hogy idiótán fogalmaztam meg, de nem tudom jobban elmagyarázni. Nagyobbik fiam akkor csinálta pontosan ezt a cicivel, amikor jött a foga. Lehet a fogzástól? Volt már valakinek hasonló?
2010. okt. 1. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Az én fiam is ezt csinálja, én sem tudtam, miért, aztán pár napja észrevettem, h. meg van duzzadva felül az ínye. Szóval ki fognak bújni az első fogacskák (pedig már 1O hónapos). Szerintem a fogzástól csinálja. Az is lehet, hogy játszik az üveggel, rájött, hogy erre is képes. Figyeld az ínyét, ha fogzás, hamarosan látni fogod a dudort.
2010. okt. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Az én kislányom is csinálta ezt fogzás előtt (valószínűleg nyomja az ínyüket ahogy szívják a cumit), de akkor is amikor kicsinek bizonyúlt a cumin a lyuk és nehezebben jött a tápszer!
2010. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pár napon belül kint lesz a foga!
2010. okt. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat. Alul a múlt héten jött ki 2 foga, és akkor nem csinálta. Lehet, hogy felül jobban irritálja az ínyét a cumisüveg? A nagyobb lyukú cumi is eszembe jutott, de 3 hete, amikor áttértünk a 2-es tápszerre, próbáltam neki nagyobb lyukú cumival adni, de akkor fuldoklott tőle, ezért gondoltam, hogy elég a kisebb lyukú. Akkor holnap kapja nagyobb lyukuból, és ha mégis ezt csinálja, akkor a foga lesz. Köszi mégegyszer mindenkinek!
2010. okt. 1. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!