Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a cumisüv...

Hogyan szoktassam le a cumisüveggel-alvásról?

Figyelt kérdés

Kislányom mióta ezek a nagy melegek voltak, rászokott arra, hogy elalvás előtt megivott másfél deci folyadékot. Betettem az ágyba, megitta, befordult, aludt. De pár napja elalszik az üvegen, és ha túl korán veszem el tőle, akkor üvölt.

Tudom, hogy én vagyok a hülye, ez nem kérdés, mert hagytam, hogy rászokjon. Na de most az a kérdés, hogy hogyan szoktassam le?

Amúgy én már 2 hét után elleneztem, de a férjem mindig mondta, hogy hagyjam, így legalább bárhol el lehet altatni.

De előtte simán elaludt cumival is. Mostanában meg nem kell neki a cumi (gondolom abból nem jön semmi).


2011. aug. 31. 19:40
 1/2 anonim ***** válasza:

mennyi idős?

elalvás előtt nem folyadékot hanem tápit/tejet kéne innia. sok szopis baba is cicin alszik el, ha kicsi, ez normális. de el kell venni tőle


amúgy milyen folyadékot adsz? sima vizet?

2011. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

6 hónapos. Nem az esti alvással van a baj, mert este megissza a tápszert, utána kicsit forgolódik, magyaráz, majd elalszik.

De nap közben csak a vizezett almalé kell neki (1/3 almalé, 2/3 víz). Tápszer nem. És csak akkor alszik el, ha ihat.

2011. szept. 1. 07:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!