Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ezt tenyleg tudnia kell egy 2...

Ezt tenyleg tudnia kell egy 2 honapos babanak, mint ebben a videoban?

Figyelt kérdés

[link]

5:03-tol ahogy emeli ez a baba a fejet… ne vicceljunk mar az en lanyom epphogy par masodpercre el tudna emelnk a foldrol a fejet

Tenyleg ezt kene tudnia mar????


2022. dec. 27. 14:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém nemsokára 4 hónapos de még ennyire nem tudja magasra tartani, vagy ha mégis nem sokáig és nyűglődik is.
2022. dec. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

[link]


Ebben is ez van😳😳😳

2022. dec. 27. 14:35
 3/18 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem kell, de biztos vannak kivételek.

Az én fiacskám az első hónapokban nagyon egy oldalas volt, fel is hívták a figyelmünk rá, aztán egyszercsak pörgött, forgott mint a krokodil.

Nem lehet beírni a kalendáriumba, hogy holnapután tökéletes homorítást kell csinálnia a babának. Jön az majd. Észreveszed, ha sokat késik valamivel.

2022. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Visszanéztem a képeket, nekem simán emelte így mindkettő 2 hónaposan.
2022. dec. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem KELL.

De nekem is mind a 2 gyerekem csinálta már. 3 honapisan meg simán hasra fordultak, 3.5 hónaposan meg vissza hátra is.


Védőnő meg a gyerekorvos csak csodálkoztak.

2022. dec. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden baba más. A fiamat ha hasra raktam instant ordított 3 hónapos koráig. Kiderült, hogy van egy kis izomtónus zavara és gyógytornával szépen "felhoztuk". Négy hónaposan már szépen hasalt és pár percig játszott is hason. A lányom már az első hetektől kezdve szerette a hasalást. Két hónaposan már kb úgy nyomta mint az első videóban, de hamar elfáradt. Ekkor már át is fordult hasról hátra. Most 4 hónapos és tök jól eljátszik hason akár 10 percet is és már fordul hátról hasra is. Egyik ismerősöm kislánya 3 hónaposan forgott minden irányba és jó sokat bírt hason.
2022. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Az én kislányom függőlegesben élt az első két hónapban.

Karban vagy hordozóban volt végig, ill a mellkasunkon a karosszékben.

Olyan nyaka és háta volt, simán tartotta és emelte a fejét 2 hónaposan, csak pislogtunk.

De ő ilyen, ő mindent 1-2 hónappal korábban csinál, mint a társai.

Nem jó ez sem, mert az örökmozgó, arconpörgő babák ilyenek.

Szeretnék egy nyugodt, lassú, ráérős kisdedet 😅

2022. dec. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is most direkt visszakerestem. Simán emelte így 2 hónaposan a fejét.
2022. dec. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

2,5 hós a lányom és fel tudja igy emelni, ha eleve a videón látott kartámaszban rakom le


te is igy rakod le?


magától a karján kinyomni magát 4 hó körül szokták ☺️

2022. dec. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A második videóban amit linkeltél 4 hónapos baba van! Ahhoz ne mérd! De igen, amit ott bemutat (a másodikban videóban) az a tipikus egy 4 hónapos babánál.

Én is ez alapján a videó alapján jöttem rá, hogy a fiam mozgásfejlődése nem megfelelő. Nem volt annyira laza, mint a másik kisbaba, akit mutatnak, hogy atipikus, de attól is messze volt, amit tipikusnak mutatott.

2022. dec. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!