Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az, ha 19 hetes kislányom...

Baj az, ha 19 hetes kislányom csak az erkélyen, vagy séta közben a babakocsiban tud aludni?

Figyelt kérdés
Már nagyon szépen kialakult a napirendünk, evés után játék, utána meg ásítozik és dörzsöli a szemét, de a lakásban nem tud elaludni, csak ha babakocsiban van kint a jó levegőn. Ezt csináljuk napi háromszor, és ilyenkor 2-3 órákat is alszik. Éjszaka gond nélkül el tud aludni és csak enni kel fel. Kicsit lelkiismeretfurdalásom van, hogy kint van a hidegben, pedig nagyon beöltöztetem, és mindene jó meleg, amikor behozom. Beteg sem volt még soha. Légyszi írjatok! Köszi
2008. dec. 26. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
nekem ugyan még nincs gyerekem,de én januári vagyok,és Anyu mindig kitett aludni.hidd el jobb is az neki mint bent.azért alszik olyan jól.ha fázna biztos felkelne és sírna.
2008. dec. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2008. dec. 26. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!