Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mibe és hogy rakjam ki az...

Mibe és hogy rakjam ki az erkélyre aludni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 15:40
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Úgy, mint ahogy kivinnéd sétálni.
2011. nov. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen. A babkocsink lent van a babakocsi tárolóba, azt nem tudom kitenni. És sajnos csak kint alszik jót.
2011. nov. 18. 15:42
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Vigyétek fel a kocsit az erkélybe. Vagy hordozó.
2011. nov. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%
A kocsit ne vidd ki, mert lehűl, vizes lesz belül és úgy nem tudod beletenni a picit. Átfázik szegény. Sajnos csak séta a megoldás. Mi is laktunk lakásban és másképp nem ment.
2011. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
ki akarod rakni a gyereket az erkélyre 0 fokba? normális vagy?????
2011. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
49%

Taigetos hálózsák, direkt erre találták ki.

15:51 ++

2011. nov. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mit csináljak, ha a levegőn tud aludni. A lakásban alszik 30 perceket és utánna nem lehet vele bírni csak sír egész nap. Sétálok vel napi 3*2 órát.
2011. nov. 18. 16:06
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Nyugodtan rakd ki az erkélyre akár 0fokban is. -5 fokig semmi baja nem lesz. Akár órákat is aludhat. Mi vettünk egy erkélyes babakocsit kb 1000-2000ft-ért. Egyszerű lapos mózeses kocsi. Simán kint hagytam, nem volt hideg, különben is bundazsákban van a baba. Én amig pici volt egy bundazsákba, alá vastagabb kardigán gatya, harisnya, body, zokni-ban volt. Esetleg egy takaró a zsákra rá. Mikor nagyobb volt akkor overáll, alá és körbe egy vastag pléd. Sosem fázott a keze is meleg volt mindig.
2011. nov. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egyrész nincs 0 fok, másrészt meg úgy tudom, -5-ig nyugodtan lehet kint altatni, neki egészséges, neked kényelmes megoldás. Sajnos az enyémet nem tudtam kint altatni, mert vagy cicin vagy a mozgó babakocsiban aludt csak el, pedig de jó lett volna.

Ha nagyobb erkélyetek van, ahova elfér egy járóka, talán az is megoldás lehet jól kibélelve. Mi állítólag mindig úgy aludtunk a tesómmal babakorunkben.

2011. nov. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 alaszka ***** válasza:
49%
Nyugodtan kirakhatod, sőt ki is kell rakni levegőre minden nap, kivéve ha szmog van nagyon, meg köd. Szerintem is kéne egy másik babakocsi, venni egy ócskábbat akár olcsón, amit csak fent használtok. A hordozó nem elég védett szerintem, meg kényelmetlen. Én harisnya, body, rugi, bundazsák, takaró, ezeket szoktam ráadni.
2011. nov. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!