Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumisüveget hypoban áztatni?

Cumisüveget hypoban áztatni?

Figyelt kérdés

Nem én csinálom, Facebookon láttam csoportban, hogy valaki ezt írta, hogy ő hypoban áztatja a cumisüveget, és többen is írták alá, hogy ők is így csinálják, valaki domestost is írt.


Nekem ilyen eszembe sem jutna, tényleg ennyire elterjedt ez a dolog? Mert nekem ez nagyon nem oké.


2022. dec. 29. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem hallottam ilyet... Azokat sem áztatnám, amikből mi iszunk/eszünk, nemhogy a gyerekét.

Váljék egészségére.

2022. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még a mosogatószer íze is beleivódik a szilikonba, ha nem habosítom fel előtte, hanem töményen rápancsolom. Képzelem, mit csinál a Domestos.
2022. dec. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe sem jutna. Még felülettisztításhoz is jobban bevált az ecet, max azt használnám. Saját edényt, de még a macskáimét sem mosnám el ilyesmikkel, majd pont a babáét...
2022. dec. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is megrökönyödtem rajta, hogy mennyi idióta van.

Azt írta az egyik, hogy ő addig mondta, míg "érezte rajta a hypot", meg már 17 éves a gyereke, és semmi baja nem lett.

Erre jött pár hülye, hogy igen, ő is, ő is.

2022. dec. 29. 16:08
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sose hallottam ilyet. Chicco fertőtlenítőbe áztatást igen, meg a mikrós sterilizálót. Az idősebbektől meg inkább az ecetes vízben kifőzést (kicsi ecettel, állítólag nem lesz vízkő foltos ha ecetet is tesznek bele). Mást nagyon nem mondtak fertőtlenítésre (gondolom ők arra használják a hypot)🤷🏼‍♀️
2022. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A citromsav is jó vízkő ellen, és az nem büdös. A hipó amúgy is sokkal jobban ronzsolja a cumi anyagát.
2022. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Domestost nem, de hypot lehet.
2022. dec. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Rendteremtő csoport a paradicsomtól elszíneződött cumira?

Ott jó sok hülye ötlet született. Azt az üvegeket ki kellett volna dobni, mert mindennel károsítja az anyagát, amit javasoltak az eltávolítását.

Megoldás: csak üveg alapanyagú cumisüveg való a mosogatógépbe és az etetőcumit tilos berakni.

2022. dec. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8.

Igeen, ott láttam 😂😂

2022. dec. 29. 17:21
 10/12 A kérdező kommentje:
Meg abba nem gondolnak bele, hogy ha a paradicsom ilyen szinten bele tud ivódni a műanyagba, akkor a hypo?!
2022. dec. 29. 17:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!