Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire baj fiú babára a...

Mennyire baj fiú babára a nővére ruháit adni itthon?

Figyelt kérdés
Ha elmegyünk valahova, csak fiús színekben van, itthon viszont a nővére egykori ruháiból is kap, ez baj?
2022. dec. 30. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Én max csak az uniszex ruhákat adom a fiamra a nővére után itthon is. Nem gáz amúgy, de engem zavarna rózsaszín, lányos mintás ruhában.
2022. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Bajnak épp nem baj, de én se adnám rá. Zavarna rajta az egyértelműen lányos ruha.
2022. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
hát kisszoknyát, habos-babos pink ruhát hagyd ki, de amúgy nem baj
2022. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
67%

Otthonra? Nem baj. Miért volna baj? Úgyis csak ti látjátok. Akkor meg kit érdekel?

(Nyilván utcára, közösségbe azért ne, az természetesen más...)

2022. dec. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nem baj, tizenéves koromig mindig fiú ruhákat örököltem, így azokban jártam lányként.
2022. dec. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne baj, megsértődik a gyerek? 😂😂 fel se fogja
2022. dec. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%
8 éves öcsém még mindig az én régi ruhaimat hordja itthon (nem a kisszoknyákat, hanem mondjuk rózsaszín pulcsit vagy virágos nadrágot), szóval kétlem, hogy egy babát különösebben érdekelne :D
2022. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
55%
Bajnak nem baj, nyilván. De pl. én sosem úgy álltam hozzá a gyerekeim öltöztetéséhez, hogy "úgysem látja", meg hogy "itthonra jó' van az".
2022. dec. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Ha nem babarozsaszin meg flitteres cukimuki habos ruha akkor siman raadnam...mondjuk egy piros pulcsit amin egy kislany van stb,en raadnam a fiamra itthonra...
2022. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

Nekem bár fiaim vannak, használtan folyamatosan kaptunk néhány csajos darabot is. Alapból nem ezeket választottam, de otthonra, az udvaron összekoszolni, elszakítani, hányós hasmenős vírus során feláldozni én simán ráadtam a rózsaszín masni mintás pólót, bodyt is a fiúkra...

Nyilván itt nem a rózsaszín tütüre gondolok, hanem a praktikusan felhasználható darabokra.

2022. dec. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!