Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valamilyen gyermek tüzijáték?

Van valamilyen gyermek tüzijáték?

Figyelt kérdés
Kisfiam nagyon szereti a tüzijátékokat, petárdákat és most már ő is akarja meggyújtani ezeket. Van valamilyen gyermek tüzijáték-petárda kiszerelés melyek ugyan azok csak gyermekek is használhatják, játszhattnak vele?
2022. dec. 30. 18:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
90%
Van keress rá neten de szerintem jonagy hülyeség nem való ez gyerekeknek a petárda amugy is bevan tiltva
2022. dec. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 babyboom567 ***** válasza:
81%
Én komolyan nem értem, hogy alap járaton annyi veszély van,miért kell keresni még többet?
2022. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Kevesebb legyen a gyerek vagy többa piromániás pszichopata
2022. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, mennyi idős, de én nem támogatnám ezt a hobbiját.

Max gyújtsatok az udvaron csillagszórót, ha elég nagy hozzá, hogy a kezébe mered adni, meg persze te gyújtod meg neki, és felügyeled, míg leég.

2022. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 babyboom567 ***** válasza:
82%
Meg miért jó ez?mennyi kutya,cica gyerek retteg a durrogásoktól,epilepsziásoknak rohamot okozhat,a vadállatok főleg madarak tömegesen halnak meg.Rémületükben elszökött kutyák sokkos állapotban rohanhatnak kocsik elé, akár halálos balesetet is okozva.És ez mind azért mert valakinek "jó móka"
2022. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Gyufából sincsen ilyen hogy gyerek gyufa, legfeljebb ilyen műgyufa, amivel nem lehet gyújtogatni.
2022. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%
Gyermektűzijáték...? Hogyne. A babapillangókés és a diznifigurás hipó között lesz a polcon.
2022. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%

Eleve be kéne tiltani.

Agyhalottak szórakozása, a lényeg az a pár másodperc húúú de szép, a többi ember és állat meg le van szarva.

2022. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
72%
Falusi parasztok szokása ez, nincs más szórakozás, csak mint a szájtáti fogyatékosok állnak kint a pereputtyal, és ez az szenzáció náluk. 😂
2022. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Az már régen baj, ha csak ez az egyetlen szórakozás otthon Szőröskecskepuszta-alsón. 🤭
2022. dec. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!