Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ha lábujjhegyen tanul meg...

Jó ha lábujjhegyen tanul meg járni?

Figyelt kérdés

Ikreim vannak így van mihez viszonyíttanom. Most 7 és fél hónaposak, kislány-kisfiú. A kislányom ügyesen küszik-mászik, fordul meg minden ami ilyen korba elvárható. A kisfiam is tudott fordulni, de egy két hete felhagyott vele. Se fordulás, se kúszás, csak fekszik háton és ha nem veszem fel, sírni kezd. ölben ülve már nem igen tetszik neki, menni szeretne. ügyesen tapog, persze úgyhogy fogom a kis kezét, de a lábujjain meg és gyakran a kis ujjait is összehúzza és úgy megy. Ebben a kislányom is követi.

Nem tudom, nem károsítja ez a kis lábaikat? Gyógytorna volt, ortopédnál is voltunk, de szerinte ez normális, majd kinövi. Nektek is így kezdett tapogni, vagy csak én vagyok ilyen peches :D , hogy mindkettö babám így jár?


2010. okt. 2. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 1éves a kisfiam,még önállóan nem megy,csak butorok mellett lépeget,de nekem is lábujjhegyen,nekem is azt mondták,h nem baj,majd kinövi!

Ugyhogy mi is hozzátok tartozunk!:)

2010. okt. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Mi is járunk gyógytornára a 8 hónapos fiammal, és sajna éppen ezért, mert még mindig lábujjhegyezik, mikor lépeget a bútorok mellett. Milyen tornára jártok? Az, hogy nem fordul, kúszik-mászik a babád ebben a korban, szerintem nem túl jó. Inkább mutasd meg egy Dévényes gyógytornásznak. Írj privátot, ha gondolod!
2010. okt. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nekem hál isten nem lábbujjhegyezik,de a dévényes gyógytornászunk azt mondta ha lábujjazna akkor vigyem el!Szerintem megéri megmutatni egy dévényesnek!minél előbb!
2010. okt. 2. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...
2010. okt. 2. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!