Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tv nézés mennyire hat egy...

Tv nézés mennyire hat egy kisgyermekre és hogyan?

Figyelt kérdés

Mennyit nézett ennyi idősen tvt a gyermeked?

Az alvással lehet gond a sok tv nezestol? 1,5 évesre gondolok.


2023. jan. 1. 13:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Ennyi idősen szerintem még nem kéne, viszont 4-5 évesen már önállóan be tudtam tenni a videókazettát, felismertem az ábrákból, logókból hogy melyiken van az amit nézni szeretnék. Nem volt gond belőle, felnőttem.
2023. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
2023. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
az elmúlt napokban annyi ilyen kérdés volt. szerintem alaposan ki lett vesézve a téma.
2023. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Megértem

Szóval károsan hat az alvasra is

2023. jan. 1. 13:54
 5/15 anonim ***** válasza:
81%

Mindenre karos(!!!)


Koncentracios, fantazia vilag, alvas,... Az egesz fejlodesre.


Volt is erre jo par bebizonyitott kiserlet. Csak googelon keress ra.


Gyerek 3 eves kor alatt tv

2023. jan. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem attól függ, hogy mit néz.


Tévét semmiképp se nézzen, hanem inkább oktató youtube videókat.


Pl. az angol tanító vidiket úgy szívja magába, mint a szivacs, így nyelvet érdemes minél korábban hallgattatni, nézetni vele, mert játszva tanulhatja a szavakat és tudja is, de az is inkább 3 év felett ajánlott!

2023. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
29%
Én azt tapasztaltam, hogy az a gyerek, amelyik jó műsort néz (neki valót), sok beszédet hall, játékos fejlesztőket stb, az sokkal beszédesebb, produktívabb, kreatívabb lesz, mint az a gyerek, amelyik a sarokban egyedül babázik vagy kisautót tologat, aztán ha megkérdik, még a nevét se tudja megmondani, annyira bamba.
2023. jan. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%
7. Az én gyerekem nem nézett tv-t, bizony tologatta a kisautót, meséltem neki, játszottam vele és mivel érdekelték nagyon a betúk 4 éves korára megtanítottam olvasni. Sőt a nevét is tudta, nem volt bamba.Szóval nem kell a tv!
2023. jan. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Amennyiben megfelelő mennyiségű mozgás, kint levegő és kreatív, közös játék van, szerintem nem gáz, ha néha megy mese. Nálunk most a Bori megy a YouTuberól sokszor, az nagyon cuki mese, nem villódzik, kedves témák vannak benne, lehet tanulni belőle. (Könyvből is megvan vagy 20 darab:D)
2023. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%

8: én arról írtam, aki egyedül, magára van hagyva gyerekként és senki-semmi nem szól hozzá....


Nyilván ahol a szülőnek van ideje non-stop a gyerekét fejleszteni, ott nem kell pótlék.

2023. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!