Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás,kisgyermekes anyukák,...

Kisbabás,kisgyermekes anyukák, mennyit alszotok egy éjszaka?

Figyelt kérdés
4 hós fiam van. Eleinte 2 óránkébt kelt szopizni, majd később 3 óránként. Ezt követően 1 hétig csak 1x kelt fel hajnalban, majd reggel 7 kor. Most ismét kelünk 2x, este 9-10 kor alszik el általában, reggel 6-7 kor pedig kelünk. Ha szerencsém van, kaja és büfi után szépen visszaalszik(általában). Így én most olyan 6 órát alszom, megszakításokkal. Tudom, nem olyan rossz, de mégis fáradt vagyok, s tudom lesz ez rosszabb is fogzás, szepa stb 😱
2021. márc. 19. 04:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
6 hónapos múlt a kislányom, 7 hetes kora óta átalussza az éjszakát, két foga már kijött, szerencsére az sem zavart be, a nagy meg már lassan 9 éves, szóval tőlük aludhatnék, de sajnos 5 körül felébredek és nem tudok visszaaludni.
2021. márc. 19. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az első 3 hónapban 2-3x keltünk egy éjszaka, az elég jó volt úgy, este 7-től reggel 7-ig kb. Aztán 4. hónap környékén elromlott, egy ideig teljesen hektikus volt, de úgy kb újabb 3 hónapig 1-2 óránként keltünk, és ezúttal nem reggel 7-ig, hanem 5-6-ig nagyon max. Most 8 hónapos, néhány hete már kicsit rendeződött, 3-4 alkalommal kelünk éjszaka szopizni, ha valami (mozgás)fejlődés van, akkor valamivel gyakrabban, de az csak 1-2 éjszaka, egyébként meg most este 7-től 6-7 közöttig alszik kb.


Nem alszom sokat, na, maradjunk annyiban :D

2021. márc. 19. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

9 hónapos a fiam. 4-6 hónapos kora között 21-22 óra körül aludt el,1x kelt enni 3 körül és reggel 8-ig aludt.

6 hónapos kora óta 2 verzió van:

-pörög este 11-ig, eszik hajnali 5-kor, alszik 8-ig.

- elalszik 9-kor, 3 óránként eszik éjjel és 6-kor már fent van.

Olyan jó lenne vissza térni ahhoz, ahogyan 5 hónaposan aludt, mert ez a mostani szörnyű.

2021. márc. 19. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tápszeres a lányom és 4 hónapos múlt. Este 8-9 között fekszik és reggel 7-8 között kel. 3 hónapos korától így van. Korábban is csak egyszer kelt fel éjjel 2 körül aztán már csak kora reggel.
2021. márc. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
14 hónapos fiam 2 hónapos korától átaludta az éjszakát este 8tol reggrl 8ig. 6 hótol megint kelt ejjrl 2szer. Most mar nagyon változó hol kel, hol nem. Ma olyan 6 órat aludtam en is 2 részketben es ennxit, vagy 7et szoktam.
2021. márc. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Össze vissza mikor mennyit. Az elején másfél órákat aludtunk, aztán 3mat, a 6 ora egyben megváltás volt. Most van hohy 8at . De van hogy közben vagy 3szor bekell hozzájuk menni valamiért. Változó.
2021. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

7 hónapos babám, kB 4-5ször kel éjszaka. Van, hogy szopizik, van hogy csak oda akár bújni. Nem aludtam 2,5 óránál többet egyhuzamban, mióta megszületett.

A nagy 2,5 éves, ő 8 hetes korától átaludt a az éjszakát, szóval kemény volt a váltás. :D

2021. márc. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mindkettő alszik 10-12 órát egyben, 2 hónapos koruk óta. Mi 6-7 órát alszunk a férjemmel, igyekszünk kihasználni az estéket a kettesben létre.
2021. márc. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

7

Nekem is 7 hónapos és az enyém is 4-5x ébred..pedig volt időszak,hogy csak 2x kelt. Fogzik,valószínűleg az a baja. Szóval en sem nagyon alszok 3-4 óránál többet,de nem is igénylem,ehhez szoktam ( 13 év műszakozás).

2021. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9 hónapos baba mellett, aki minimum 2x kel éjszaka átlagosan 6 órát alszom. Nagyjából elég. Az a rossz, ha nem tudok visszaaludni, valamelyik szoptatás után.
2021. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!