Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félvér baba bőrszíne változhat...

Félvér baba bőrszíne változhat idővel?

Figyelt kérdés

Én fehér, apja pakisztáni. Alig volt sötétebb a bőre, mikor megszületett, viszont most 8 hónapos és elkezdett hirtelen sötétedni, ez lehet?


Mármint én azt hittem nem fog változni a színe időközben. Eddig nem is gondolták volna róla, hogy félig Pakisztáni, most viszont egyre inkább látszik rajta.


2023. jan. 1. 16:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"Félvér baba bőrszíne változhat idővel?"


"most 8 hónapos és elkezdett hirtelen sötétedni, ez lehet"


Te magad látod, hogy változik a bőrszíne. Akkor mi a kérdés?

2023. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, később sötétedik.
2023. jan. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem értem, ez miért most aggaszt. Gyereket vállaltál egy sötétebb bőrű férfival, nem lehetett olyan illúziód, hogy a gyerek majd hófehér lesz. A sötét bőr/haj/szemszín domináns, nagyon ritka, hogy ne öröklődjön.

Elhiszem, hogy ebben az országban nem könnyű félvérnek lenni. Igen, biztosan látszódni fog a bőrszínén. Igaz, hacsak a neve nem árulja el, mindenki arra asszociál, hogy cigány származású. Amivel szintém érheti előítélet.

2023. jan. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm szőkén született, mostmár barna, a hajszín is változik, a bőré is.
2023. jan. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
#3 Egyáltalán nem aggódom amiatt, hogy barna 😃 Ezt nem tudom miből szűrted le. Mindössze meglepődtem rajta, amikor teljesen fehéren született, azt hittem úgy is marad, most meg azon lepődtem meg, hogy barnul be, mert én azt hittem, amilyen színnel születnek, olyanok maradnak. Nem tudtam, hogy menetközben ez változhat.
2023. jan. 1. 17:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen változik mégahogy aszeme színe vagy a haja.

Pl a a fiam szinte fekete hajjal született kis fehér bőrrel pedig mindenki szőkés barna hajú nálunk.Mára már szőke ahaja es kreol bőrű

2023. jan. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Akkor ezzel is okosabb lettem, köszi mindenkinek 😊
2023. jan. 1. 17:09
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen változik, általában a roma gyerekeknél is így szokott lenni. Boldog babázást, Boldog Új évet! 🤗
2023. jan. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Még a néger babák is világosabb bőrrel születnek, mint amilyen a végleges bőrszínük
2023. jan. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a feher- fekete felver babak is szinte feheren szuletnek, sot a teljes feketek is, kesobb sotetednek.

Nekem inkabb az a fura, hogy ezt eddig hogy nem tudtad ?

2023. jan. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!